Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatot szeretnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatot szeretnék egy lánnyal, én itt magyarországon ő Szenpéterváron lakik. És eddig élőben nem találkoztunk. Lehetséges így kapcsolat?

Figyelt kérdés

13 vagyok,ilyen válaszokat nem kérek:

-Legózzál még

-Kicsi vagy te ehhez

-menny anyád szoknyája mögé

és hasonlókat,hanem értelmes,segítő válaszokat kérnék,a lány 15,de szeret,nyáron jönne.Így kérem a válaszokat,Köszönöm :D



2013. jan. 10. 14:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellett volna leirnod a korodat. Elég lett volna, hogy fiatal tanuló vagy.

Az n meglátásom az, hogy lehet ebből jó kapcsolat.

Fiatalok vagytok bőven elég pár hétben vagy havonta találkozni, inkább figyeljetek az iskolára.

Nekem volt egy ismerősöm annak idején mikor olyan veled egykorú voltam.

Messze lakott az ő barátnöje is, elég ritkán találkoztak. Késöbb a szülök megengedték, hogy szünetet együtt töltsék, egymásnál aludjanak és ennek már 7éve. Vicces, de azóta is együtt vannak csak mostmár felnöttként és sokkal többet találkozhatnak :)


22L

2013. jan. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Bár a tizenéves kori szerelmek általában nem szoktak olyan nagyon tartósak lenni, és ebben a korban általában sokat jelent, hogy mennyit tudtok élőben találkozni, de nem mondom azt, hogy lehetetlen. Én bízok benne, hogy nektek sikerülni fog! :)
2013. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Biztos nem becsapás? Hogyan kommunikáltok, magyar? És hol ismerkedtetek meg?

Nembiztos, hogy jó ötlet, amit csinálsz, bármennyire is zavar, a szüleiddel kell(ene) megbeszélni a dolgokat, mivel (ha hiszed, ha nem) még fiatal vagy. Biztos, hogy szeret, honnan tudod ezt?

2013. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon fiatalok vagytok ehhez a kapcsolathoz,ráadásul nem is ismeritek még egymást,nem sok esélyt látok erre.
2013. jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:Nagyon köszönöm az értelmes,és segítőkész választ.A találkozásról:3 havonta jönne 1,2 esetleg 3 napra.

2. válaszoló:Köszönöm,én is bizok benne,hogy össze jön

3. válaszoló:Nem becsapás,nem magyar,orosz,angolul beszélünk,és sokszor mondja, hogy szeret,és nem csak mint barát

4.válaszoló:Felesleges volt a válaszod.Magamtól idéznék:"ilyen válaszokat nem kérek:

-Legózzál még

-Kicsi vagy te ehhez

-menny anyád szoknyája mögé

és hasonlókat,hanem értelmes,segítő válaszokat kérnék"

Köszönöm :D

2013. jan. 10. 14:24
 6/17 anonim ***** válasza:
szerintem is fiatalok vagytok ehhez.
2013. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat? Kapcsolat? Mi van? Mégis mit tudsz te nyújtani egy lánynak?
2013. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Sok értelmét nem látom. Gondolom anyuci-apuci egyik oldalról sem szeretné finanszírozni, hogy találkozhassatok rendszeresen, ráadásul egyedül biztos nem is engednélek el, a lányt meg végképp.

Meg mitől kapcsolat? Oké, 13 vagy, nem is kell nagy csodát várni még egy kapcsolattól, de azért kézfogás, csók, ölelkezés kell. Így mitől kapcsolat? Csak levelezőtársak vagytok, esetleg barátok, a szerelemhez ez így kevés.

A korkülönbség is sok még ilyenkor, akármennyire jelentéktelennek is tűnik.

Élőben nem találkoztatok. Hidd el, sok múlik a kémián a szerelemben, élőben lehet teljesen csalódás lesz valamelyikőtöknek a dolog.

Persze ha ettől jobb a lelketeknek, tegyétek ki facére, hogy "kapcsolatban", meg arra jó, hogy elmondhatod, hogy van csajod, de szvsz ennyi. Valamelyikőtök szerintem hamarosan úgyis belehabarodik valami közelebbi, elérhető és "valóságos" emberbe.

Persze sose lehet tudni, akár működhet is, de azért ésszel csináljátok.

2013. jan. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ide figyelj kisfiú,szállj le a földre,értelme választ írtam fiatal vagy nem is ismered az nem kapcsolat,hogy csetelsz vele,meg talán egyszer találkoztok,ha hiszed hanem nagyon gyerek vagy még s az élettapasztalatod is nulla,szerintem teljesen normális stílusban írtam,de te baromira beképzelt vagy.
2013. jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:HA én beképzelt vagyok,akkor mik az osztálytársaim?:D

ÉS attól,hogy fiatal vagyok,az érzéseim lehetnek komolyak

2013. jan. 10. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!