Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet több? Szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet több? Szerintetek is bosszantó?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban, akivel úgy nem járunk össze, egy évvel idősebb nálam. Nyáron közösen voltunk erdei iskolában, ahol egyetlen egyszer megsimította a karom. valószínűleg úgy hitte, nem veszem észre.

Aztán egész nyáron nem láttam.

Eddig nem vettem észre, de van aki szerint néha figyel a folyosón.


A két osztály együtt volt korizni a héten, ahol nagyon feltűnően a nyomomban volt, és folyton figyelt. (Erre azért már kicsit kiszínezték a témát a többiek...)

Van, hogy a folyosón bámul, vagy alig makog, ha beszélünk.

Máskor meg levegőnek néz. Nem értem, nem értem, nem értem.


Ha valaki volt már hasonló helyzetben, az légyszi írjon, mert engem ez eléggé bosszant!


Bár, ha belegondolok, nekem nem lenne bajom vele, mert azért helyes a srác, de nem merek kezdeményezni, s ez így nem jó!



#szerelem #srác #Lehet-e több
2013. jan. 10. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Micsoda érv :D


"Bár, ha belegondolok, nekem nem lenne bajom vele, mert azért helyes a srác"


Tipikus felszínes buta liba

2013. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tipikus szemétláda kötekedő, aki azért nézelődik, hogy lássa, kiben mi rosszabb mint benne.
2013. jan. 10. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem,én csak a retardáltakba kötök bele
2013. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én csak annyit tudok ehez hozzászólni hogy én is voltam hasonló helyzetben, hogy a srác a suliban elég sokszor rám nézett és néztünk egymásra,hiszen nekem is bejött, a barátaim is gyakran mondogatták hogy nézd már megint téged bámul...de a srác nem tett nem is lépett se semmi, néhányszor hozzámért de nemvolt több, és én meg csak vártam, vártam míg ugymond kiszerettem belőle és most azon a ponton vagyok hogy leszarom őt! még most is néha nézünk egymásra de engem egyáltalán nem izgat, és hogy már nem is tetszik nekem így azt gondolom, hogy a srác lehet nem is akart tőlem semmit csak párszor rám nézett ennyi...az ember szerelmesen máshogy látja a világot!
2013. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, littlegirl4!
2013. jan. 11. 17:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos azt tudom mondani, hogy a fiú fél, hogy neked nem tetszik.

ezt valahogy add a tudtára, és akkor már okés lesz.

amikor beszéltek és makog, ott vannak mások is? (barátnőid vki más)


Mert ha igen, akkor tudom ajánlani, hogy valahogy kettesben próbálj vele összefutni.


Ha ottvannak a barátnőid, akkor nyilván makog, mert izgul.

Ha a barátai vannak ott, akkor meg úgy csinál mintha nem is lennél, mert fél kimutatni amit érez, és nem akar beégni.

szval kettesben. ;)

2013. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!