Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Hízelgő, ha nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hízelgő, ha nagyon sok srác a ti barátnőtöket akarja, vagy inkább bosszantó?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Idegesítő!!!
2011. szept. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Abszolút idegőrlő.
2011. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Idegesítő,illetve bosszantó.Főleg azt utálom,ha megnézik-megbámulják-az az irányomba tett sértéssel egyenlő,azt pedig nem szeretem.
2011. szept. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
értem, csak arra gondoltam, hogy büszkeség tölt el benneteket, hogy milyen jó nő a barátnőtök
2011. szept. 12. 17:53
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Büszkeség tölt el, ha ÉN állapítom meg, hogy milyen jó nő a barátnőm. Ha más állapítja meg, az idegesítő!
2011. szept. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
világos. :)
2011. szept. 12. 17:56
 7/12 anonim ***** válasza:
elmondhatatlanul idegesito!!!! ha villogni akar menjen rendornek!!! legyen szolid es szeressen akkor tolt el a buszkeseg! (na jo na ha csak ketten vagyunk nem banom ha kihivo>:)
2011. szept. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha bámulják, illetve ha flörtölni kezdenek vele az én társaságomban akkor bosszantó és egyben idegesítő. Ha csak végigméri rápillantással, majd meglátja hogy foglalt, az nem igazán érdekel. Én is ugyanúgy akarva és akaratlanul megnézek más lányokat.
2011. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, bosszantó és dühítő. A sok gyökér keressen magának csajt. Nem akarok azon rettegni, hogy mikor kefél félre. Fordított esetben, hogy esne, ha minden csaj le akarná nyúlni a pasitokat?
2011. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nekem tulajdonképpen tetszik, mert ismerem, megbízom benne és tudom hogy nem csalna meg soha.
2011. szept. 12. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!