Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit jelent ez fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent ez fiú nyelven?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú aki nem mert kezdeményezni ezért én ráírtam facen. Amúgy kb már egy éve ismerjük egymást de így négyszemközt nem beszéltünk. Ráírtam és minden kérdésemre válaszolt meg rengeted smileyt küldött majd minden mondata végén. Aztán meg amikor elköszöntünk mondtam h milyen jó h beszéltünk és ő azt mondta h ő is orul és h már ideje volt. Aztán mondtam h még beszéljünk és azt írta h oké és h aludjak jól. Szerintetek csak barátkozni akar? Várjak még mégegyszer rámír vagy írjak rá megint? Lehet h csak jóba akar lenni velem de semmi több?

2013. jan. 10. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Az intenzív smiley-használat az önbizalomhiány jele.
2013. jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

jeszus, hányévesek vagytok 12? XD


természetesen várj. a pasinak kell kezdeményezni. ha nem teszi felejtős az ügy. sorry. true story.

2013. jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
semmit.
2013. jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Most akkor szerintetek nen lesz belőle semmi?
2013. jan. 10. 22:33
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

első:


cáfolom. az önbizalmam eléggé duzzadő, sőt egoista is vagyok egy kissé, és talán bunkó is a civil életben. mégis a pl. facebookos beszélgetéseim tele vanank smiley-kkal.

2013. jan. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát várta hogy beszélhwessen veled ez elég jó jel... szóval szerintem esélyes hogy nem csak úgy barátkozni akar...

de beszéljetek még sokat

meg talizni se ártana

2013. jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Szerintem nem csak barátkozni akar hanem többet. Amúgy meg szerintem nyugodtan ráírhatsz a facebookon.
2013. jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Màr találkoztunk csak nem ketten voltunk de akkor adtunk egymának puszit még làttam h néz
2013. jan. 10. 22:35
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Én pedig az ötöst cáfolnám, mert az elsőnek igaza van. Az, hogy állandóan szmájlikat használ, az az esetek legtöbbségében önbizalomhiány jele. Rájöttem, én is "tökösnek" gondoltam magam, de aztán erre valahogy rájöttem, hogy azokkal próbálom leplezni azt, ha pl. zavarban vagyok, vagy nem vagyok magamban biztos. Amúgy meg ha neked bejön, akkor várjál vele, de előbb-utóbb írj rá... veszteni nem veszthetsz vele, ráadásul lehet, hogy egyszerűen töketlen kezdeményezni... Aztán azt neked kell eldönteni, hogy mennyire jön be neked. Őszintén megvallva, úgyis a nők választanak ^^ Nektek van az a varázsvalami, amivel irányítani tudjátok a férfiakat ^^
2013. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
helyesbítek akkor... bejössz neki, csak töketlen, ha nem kezdeményez majd na..
2013. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!