Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az a lányok nyelvén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az a lányok nyelvén hogy normális pasi? Jóképű és nem bunkó?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 11:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
0%
A lányoknál Majka , Dopeman számít normálisnak.
2011. dec. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

olyan mint én


egopista :)

2011. dec. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Szerintem azt, hogy nem egy 5 éves szinten áll. Nem egy hülye bunkó.
2011. dec. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Udvarias, kedves, nem bunkó, nem feltétlenül jóképű, de ad magára, nem beképzelt, nem kezeli a nőket szextárgyként, lehet vele beszélgetni bármiről.

Nekem kb. ezt jelenti a normális pasi.

2011. dec. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Az attól függ, kinek a szájából hallod.
2011. dec. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Amúgy ez egy olyan dolog, hogy minden kis diszkós luvnya sír-rí, hogy miért nem szed össze egy normális pasit, aztán találkozik egy normális pasival, mégis a fülbevalós, edhardis köcsöggel jön össze, aki egy széket nem tudna megemelni.


21L

2011. dec. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Utolsó szerintem inkább összerakni nem tudjaXD
2011. dec. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
De ez normális, miért jönne össze egy lány egy olyan pasival akiben nincs semmi vonzó, csak egy sültgalamb?
2011. dec. 9. 11:23
 9/34 A kérdező kommentje:
Elsősorban csajoktól várom a választ, nem a siránkozó szűzfiúktól, hogy miért nem engem választanak a csajok én olyan kedves vagyok. Azért mert ezer meg millió egyedülálló "unalmas" pasi van, és ilyenektől undorodnak a nők.
2011. dec. 9. 11:29
 10/34 anonim ***** válasza:
Hát én meg csodálnám, ha egy lány is megmarad melletted. Egy nem szűz fiú.
2011. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!