Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem helyre ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem helyre ezt a szerelmi háromszöget?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel elég bonyolult volt az eddigi kapcsolatunk. Fél évet jártunk és nyár elején szakitott, mivelhogy egy idősebb nővel kezdett kapcsolatot. Ez engem nagyon megviselt, de ennek ellenére is mindig rá gondoltam, nem tudtam boldog lenni mással, és abban reménykedtem, hogy talán egyszer visszatér. Karácsonykor megismerkedtem egy számomra nagyon kedves fiúval, aki teljesen belopta magát a szivembe. Beszélgettünk és végül bevallottuk egymásnak, hogy igenis tetszünk egymásnak.

Szilveszter este felbukkant a rég nem látott expasim, és bejelentette, hogy csak miattam jött. Akkor nagyon boldog voltam, hisz erre vártam hónapok óta. De egyik pillanatban elvette a telefonom és meglátta azokat ez smsket, amikben a karácsonykor megismert pasival beszélgettem. Majd ezután lerázó, flegma, bunkó szavakkal lerázta őt, és figyelmeztette, hogy hagyjon engem.

A fiúval próbáltam azóta is megbeszélni a dolgot, de már nem úgy viszolnyul hozzám, ahogyan eddig. ( meg is értem)

Jelen helyzetben együtt vagyok a barátommal. Nem érzem jól magam ebben a kapcsolatban, hisz a barátom nagyon furcsán viselkedik, kerüli a társaságom és napokig nem beszél velem.

Folyton a másik fiúra gondolok, nem tehetek róla.

A következő a kérdés:

1. Hogyan mondjam el a jelenlegi barátomnak, hogy nem tetszik a viselkedése?

2. Hogyan mondjam el a számomra fontos (karácsonykor megismert) fiúnak, hogy epekedek utána, és folyton rá gondolok?

3. A fenti kérdés: Hogyan tegyem helyre ezt a szerelmi háromszöget?


Kérlek a negativ kritikákat kerüljétek !

Fontos, hogy tanácsokat kapjak. :)



2013. jan. 11. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha együtt vagy a barátoddal, akkor te már választottál, nincs semmiféle háromszög. Ha a másikat szeretnéd, rugd ki a bunkoját, és hajts rá a karácsonyira.
2013. jan. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szimplán ribanc vagy..kár ködölni ennyi..nem negatív kritika ez a véleményem
2013. jan. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 ASOT ***** válasza:

A másik srácot HAGYD Békén, ne keresd felejtsd el, jobb neki nélküled!


A jelenlegi pasidnak aki iránt vágyakoztál folyamatosan aki miatt MEGINT szarul érzed magad, annak mond el konkrétan h mi a gond! Ha olyan vagány voltál h a másikat nagy ívben lesz@rtad anno akkor most a jelenleginek meg mond meg a frankót.


ÉS hogy tedd helyre a 3-szöget???

A rendes csávót hagyd békén ne keresd, és örülj h nem küldött el titeket a jó büdö píííbe

A jelenlegi pasiddal szakítani kéne de nő vagy így nem fogsz. És szenvedni fogsz tovább.


De győzz meg arról h nem vagy egy idióta nő.

2013. jan. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom azt a karácsonyi srácot.

Nem érdemled őt meg.


Ahogy ASOT írja hagyd békén jobb neki nélküled.

2013. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A jelenlegi pasim nagy ivben tesz rám, elvárja, hogy bizonyitsak neki. Miért bizonyitanák? Fél évig vártam rá, más pasikkal szóba sem álltam, csak miatta.

Ma meg szeretném beszéni ezt vele, csak nemtudom, hogy mit mondhatnék. Nincs szivem szakitani, csak tisztán szeretném látni a dolgokat :)


( köszönöm az eddigi válaszokat )

2013. jan. 11. 16:06
 6/13 anonim ***** válasza:

Abban a pillanatban küldtem volna a régit a halál... khm... melegebb éghajlatra, amikor elvette a telefonomat. Ezt mégis hogy gondolta? Aztán meg neki áll feljebb, lepattintja a másik srácot (WTF???), majd napokig nem szól hozzád, kerüli a társaságodat. Gyanítom, meg sem kérdezte, Te mit szeretnél egyszerűen csak bábozik veled. Jól sejtem?


Van még kérdésed? :-)))))

2013. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 ASOT ***** válasza:

Kerek perec mond meg neki h mi a gondod, amit ide leírtál nekünk.

Ő a párod! Félsz tőle?? Mert akkor nincs miről beszélni...


nincs szíved szakítani...de sz@rik rád...


hány éves vagy 15??


kell a jó nem! kell a rossz? kell hát...

2013. jan. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Beszélni fogok vele, hisz ez igy nem mehet tovább. :( Teljesen kiszerettem belőle, és még ezek után is vele vagyok..

Szerintetek lenne esélyem a másik fiúnál? :)

2013. jan. 11. 16:13
 9/13 A kérdező kommentje:
amugy 17 éves vagyok.
2013. jan. 11. 16:13
 10/13 ASOT ***** válasza:
Jézusom! na jól van hagyjuk..
2013. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!