Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért utasít el minden lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít el minden lány?

Figyelt kérdés
34 éves férfi vagyok, de 24 évesnek nézek ki és ez nem vicc. 176 centiméter magas vagyok, és 72 kilogramm. Szerintem bunkó sem vagyok. Miért utasít el mindenki? Ha pletyka van mögötte, akkor mit tegyek ellene? Költözzek el? Én már az öngyilkosságon is gondolkodtam többször is, de nem szeretnék senkit sem cserben hagyni. Mit tegyek?

2013. jan. 1. 04:16
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
33%
Igazán az arc a leglényegesebb, utána meg az összkép. Ha pofára nem vagy nyerő a nőnél, akkor elkapartad magad. Egy torz arccal nem sok esélyed van, csak ha minden másban 110% os vagy ,akkor esetleg összképben átpréselődhetsz a szitán, de akkor sincs biztosítás arra ,hogy tartós marad a viszony,mert egy még jóképübbre le leszel egyszer pattintva nagy valószínűséggel.
2013. jan. 1. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Egyetemet végeztem és csúnya sem vagyok, illetve mondat alapján hogy tudják megítélni, hogy szellemi fogyatékos vagyok ?
2013. jan. 1. 05:23
 3/43 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy képet, megmondjuk a tutit!
2013. jan. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
akkor biztos bénán próbálkozol., A gyak-os szuper emberekkel ellentétben,azért elég ritkán van olyan hogy egyszerűen senkivel se tudsz összejönni. Kivétel persze ha bűzlesz, a ruhád nem látszik a kosztól meg ilyenek.
2013. jan. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
33%
Mert csak te gondolod úgy, h nem vagy csúnya.
2013. jan. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha pletykát sejtesz mögötte, akkor túl kicsi kőrben próbálkozol. Nem kell elköltöznöd, ha csak nincs a pletyka mögött valami megbocsájthatatlan igazság. Nyiss a világ felé. Valahol máshol lehet a párod. Az is lehet, hogy magadat kellene kiértékelned, de úgy, hogy nem hazudj magadnak, és akkor talán rájössz, hogy mi akadályoz téged. Sok minden lehet, gondolkozz, és cselekedj.
2013. jan. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Hasznosak, amiket írtatok, kivéve egyet, mégpedig ezt:

,,Mert csak te gondolod úgy, h nem vagy csúnya."

Nem veszem sértésnek, de megkérdezhetem, hogy honnan ismersz, és hogy hogy tudtad meg a gyakorikerdesek.hu által biztosított anonimitás (mellyel élek is) ellenére, hogy ki vagyok ? Kíváncsi lennék. Ha így tudsz neten keresztül kötekedni, akkor bizonyára élőben is elmernéd ezt nekem mondani?

2013. jan. 1. 11:54
 8/43 anonim ***** válasza:

Kérdező hagyd ezt, csak egy rossz szájízű baromság ez, amúgy én is kicsit kiakadok néha az ilyen hozzászólásokon.

Amúgy tudod te a sztárokról,hogy kik azok akik bejövősek a nők körében , alkatra, arcvonásokra, stílusra, ha ezek közül valamelyiknek megfelelsz, akkor lehet esélyed, de akkor sincs garancia, hogy az a buxa amelyiket épp leszólítod, annak az esete vagy éppen. Ha túl kölök fejed van, érdemes borostát, vagy körszakállat növeszteni. Van akinek jól áll, és férfiasabb külsőt eredményez.

2013. jan. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy csúnya lennél, miért mondanád, ha nem igaz!

Mindig benne van a pakliba, hogy valaki nem kedvező választ ad. Ezen egyszerűen át kell lépni, mert az anonimitás erre buzdít sok embert. Hagyd a fenébe.

Azt azonban írom, hogy nem igaz az, hogy a csúnya embereknek nincs párjuk. Bizonyításképpen menjetek ki az utcára. Lányok, asszonyok oldalán sokszor olyan férfi sétál, akit bottal sem piszkálnák meg. Jó ez egy kicsit költői túlzás, de a hosszabb párkapcsolatnak nem feltétlen az Adonisz kinézet az alapja. A többi véleményem pedig már megírtam.

2013. jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
17%
9-es nagy hülyeséget írsz. A nőknél a külső nem számít. A magabiztosság, önbizalom számít. Saját magamon tudom.
2013. jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!