Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennél a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben? (választás 2 nő között)

Figyelt kérdés
Nyilván nem azt várom, hogy megmondja nekem bárki is, hogy kit válasszak, egyszerűen kiváncsi vagyok független emberek véleményére. A helyzet az, hogy van egy barátnőm 2 és fél éve de kb fél éve nagyon sokat romlott a kapcsolat sokat veszekedünk és nem olyan mint régen már a kapcsolat. Ezzel szemben van egy lány, aki számomra gyönyörű de a külsőségeken túllépve nagyon jó beszélgetőpartnerem és ahogy a szemébe nézek ahogy ránézek egyszerűen azt érzem melegséget áraszt. Nem arról van szó, hogy nem szeretem a barátnőmet mert de, szeretem de a másik lányt is kedvelem nagyon. Szerintetek lehet jól dönteni?Mit tennétek a helyemben?? 20/F

2013. jan. 12. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
NEM, nem szereted a barátnődet. Ha szereted, nem érzel mással kapcsolatban melegséget. Valószinű, h ez a veszekedések oka. Prób meg rendezni a kapcsolatot, ha nem megy akkor pedig...:S
2013. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért teszel fel kérdést mikor te magad is tudod, hogy mit fogsz lépni?
2013. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mivel fiatal vagy még élj és hallgass az ösztöneidre. Ha már most problémáitok vannak mi lesz később? Mai fejjel néhány helyzetben lehet már máshogy döntenék én is.
2013. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amit mindenki mond így vagy úgy, köztük te is, én is azt: Az új
2013. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

És ha nem lenne a másik lány, akkor maradnál a régivel?

Én soha nem értettem az ilyet. Ha egy kapcsolat nem jó, akkor ki kell lépni belőle, nem pedig megvárni, hogy lesz egy jobb. Aztán ezzel az ürüggyel otthagyni a másikat.

2013. jan. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
El tudod képzelni a jövődet a régi barátnőddel?
2013. jan. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, el tudom képzelni. Szerintem némi változás és lehet ez ugyan olyan jó.
2013. jan. 12. 23:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Kinek kell változnia?
2013. jan. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem mindkettőnknek. A probléma akkor kezdődött mikor felvettek egyetemre. Jött a féltékenység (de nagyon keményen) hogy megnézem a csajokat meg mit csinálok én ott velük, minek beszélgetek csoporttársaimmal, minek tanulok együtt velük stb.
2013. jan. 13. 22:44
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem meg talán abban, hogy több időt tölteni vele és kizárni az ellentétes nemű haverokat. Egy próbát megér.
2013. jan. 13. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!