Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A kérdésem igazság szerint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem igazság szerint a 88'-as vagy ettől később született lányoknak szól. A tapasztalataim nagyon is azt mutatják, hogy nagyon sokan, eléggé válogatnak. Szóval,17-25 éves korosztályú lányok, ti mit kerestek egy srácban?

Figyelt kérdés

Teszem azt:


- Mennyire fontos a külleme számotokra? Szokás azt mondani, hogy a külső megfog, a belső megtart. De mi a helyzet az olyanokkal, aki testi adottságaik miatt nem tudnak olyan dolgokat végezni, mint sportolás, edzés..


- Mennyire fontos számotokra a belső?

- Ha nem sportol, akkor már egy srác nem érdekes a számotokra, picit vissza vezetés előző kérdésemre.


Válaszokat előre is köszönöm!



2012. dec. 31. 05:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
" testi adottságaik miatt nem tudnak olyan dolgokat végezni, mint sportolás, edzés.. " Ezt részleteznéd?
2012. dec. 31. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Erre igazság szerint egy-két dolgot tudnék mondani, mint pl...

- gerincferdülés, ami elég ronda, ami miatt esetlegesen nem emelhet az illető nehéz dolgokat..


De most nem feltétlenül csak ez..

- lehetne szó ennyi erővel a mozgás sérült srácokról is, akik emiatt a testi "deformáltságuk", sérülésük miatt nem tudják edzeni a testüket.

2012. dec. 31. 05:37
 3/25 anonim ***** válasza:
65%

Hát nem tudtad????

A lányokat egyáltalán nem érdekli a külső, ez a "külső megfog" csak egy buta általánosítás!

Valójában mindegyik egy csúnya, pénztelen, kis farkú, csendes fiúra vágyik.

2012. dec. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:

Fullos pasi kell kivasalt hajjal armani pólóban csillám felirattal :D dehogy is :DD

Régebben egyébként kb csak az ilyen fiúk jöttek be és csak Ők . Aztán rájöttem , hogy nem minden a külső ha közben nem tudsz vele két értelmes mondatot váltani , vagy megbeszélni vele bármit , nem törődik veled. Persze ez nem csak rájuk vonatkozik .

Aztán bekerültem egy társaságba és ott megismertem egy fiút külsőre semmi extrát nem kell elképzelni . Egyre jobban megismertem és megszerettem . Sokkal jobban megfogott az , hogy hogy viselkedik velem , mennyire vagyunk egy hullámhosszon stb. mint a kinézete .

Hiába mondják azt , hogy külső megfog.. én erre nem adok , sztereotípiák ide vagy oda nem ez számít

2012. dec. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nekem picit azért fontos a külső,de annál is fontosabb a belső! :)
2012. dec. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
39%
Felesleges ilyet kérdezni nőktől. Úgyis azt fogják hazudni, hogy a belső fontosabb nekik. Ezzel szemben életemben 1 olyan nővel találkoztam, akinek tényleg a belső volt fontosabb. Hogy érted, hogy adottságai miatt nem tudnak sportolni? Nem a sportolás a legfontosabb- bár gerjednek a sportos, izmosabb férfiakra- hanem hogy külsőleg mutass vmi extrát. Legyél magas, sportos, nagyon helyes. Szinte minden átlag ribi azt hiszi, hogy neki egy magas/sportos jóképű férfi jár, csak mert feltolta a melleit és bohóccá sminkelte magát.
2012. dec. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
21%
Egyetértek az előttem szólóval, csak a külső számít nekik, a belső egyáltalán nem.
2012. dec. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
44%

Már ne haragudjatok, de azt várnátok el a lányoktól, hogy egy ronda fiút szemeljen ki magának?

Ha valaki nem egy Adonisz és még is van fiúja, az előbb lelkileg jött össze vele, nem a meglátni, megszeretni módszerrel. Azok ügyes, okos, értelmes fiúk.

Azok a fiúk, akik tisztában vannak az előnyös külsejükkel, nem igen szoktak hosszabb kapcsolatot tartani, mert tudják, hogy a következő szerelemre éhes lány már ott áll az ajtóban. Még is, az emberi természet azt diktálja, hogy a jóképű fiúkat keressük. Bár nem hisszük el, mégis velük van a legtöbb csalódás.

2012. dec. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%

nekem az az egyik legfontosabb a külsöségeket illetöen, hogy legyen NÁLAM erösebb, csak mert az milyen már, hogy pl nem ülhetek az ölébe, mert elzsibbad a lába, vagy ha megölelem, szélesebb a vállam...semmi extra, nem vagyok nagy darab (162 cm) éppen ezért lenne gázos

ugyanakkor azt egy fiú se mondhatja, hogy nem örülne egy jó csajnak, meg hogy csak a csúnya lányokat nézi, még akkor se, ha többször csalódott

ráadásul a pasik sokkal vizuálisabb típusok, mint a nök (elvileg)

mindenkinek más jön be, van olyan csaj, aki csak sportolóval bír összejönni, van olyan, aki csak olyannal, aki nem sportol, ilyet is ismerek, és ugyanezt el lehet mondani a többi tulajdonságról is.

2012. dec. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

"Már ne haragudjatok, de azt várnátok el a lányoktól, hogy egy ronda fiút szemeljen ki magának?"

Ha a ronda fiú belül értékes ember, akkor igen. Mi képesek vagyunk vkinek a személyiségébe beleszeretni, a lányok viszont sajnos nem. Viszont ha egy fiúnak nem kell egy lány azért, mert csúnya, akkor az nektek már rohadt felszínes disznó.


"Ha valaki nem egy Adonisz és még is van fiúja, az előbb lelkileg jött össze vele, nem a meglátni, megszeretni módszerrel."

Fiúja lehet, mert mi nem vagyunk mind olyan felszínesek, mint ti :) De ha azt akartad írni, h barátnője van, akkor cáfolom. "Lelkileg összejönni" nem lehet egy lánnyal, ezért a csúnya srácoknak nem is lehet nőjük.

2012. dec. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!