Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy el kéne mennie urulógushoz?

Figyelt kérdés

A barátomnak fitymaszűkülete van és fullra beletörődött pedig ez teljesen "gyógyítható" és műtét sem biztos kell -.-

Már nem egyszer noszogattam, hogy el kéne mennie de ebből meg kb az jön ki, hogy engem zavar. Pedig nem zavar csak egyszerűen ez már kb népbetegség, és nem értem miért fél ennyire. Hogyan fordulhatnék kicsit erősebb "eszközökhöz" hogy noszogassam? 17lány



2013. jan. 13. 18:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Szüntesd be a szexet addig amig nem látja doki... Ez hatásos fegyver.
2013. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Kísérd el.Ne csak mondogasd.Mond ekkor elmegyünk együtt az orvoshoz.Nyugi nem lesz baj.

Amúgy meg megérthetnéd,mert hát azért kellemetlen dolog.

2013. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Mond meg neki,hogy addig nincs kufirc amíg nem volt dokinál.
2013. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki azt is, hogy elkísérem de attól még jobban retteg -.- Azzal meg ha betiltom a szexet magammal szúrok ki mert neki szükség esetére megfelel a jobb keze...
2013. jan. 13. 18:24
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Vagy kösd be a szemét és mond neki hogy "elviszlek Narniába" és mikor leveszed a kendőt akkor már ott vagytok a helyi SZTK-ba...
2013. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

18:24


hát figyelj addig vállalom helyette is, :D Szóval nyugodtan mond neki. :D

2013. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudom érteni én is félnék egy ilyentől + megalázó is.


Szóval nekem is marad ez! Barátodnak is maradhatna nem? Vagy van ebből valami nagyon hátrányos tényezője?

2013. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
és igazából neki a kukija is nagyobb lenne nem 1-2cm-rel meg kb már néha fáj neki az erekció -.-
2013. jan. 13. 18:27
 9/16 A kérdező kommentje:
annyira idióták és nyuszik a férfiak hogy eszméletlen
2013. jan. 13. 18:27
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A jobb kéz használatától meg fog vakulni. Egyébként így tálald:"drágám, el kellene mennünk rendbe szedetni a kis generálist, amíg az nincs kész, nem lesz picsi-pacsi."
2013. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!