Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy el kéne mennie urulógushoz?

Figyelt kérdés

A barátomnak fitymaszűkülete van és fullra beletörődött pedig ez teljesen "gyógyítható" és műtét sem biztos kell -.-

Már nem egyszer noszogattam, hogy el kéne mennie de ebből meg kb az jön ki, hogy engem zavar. Pedig nem zavar csak egyszerűen ez már kb népbetegség, és nem értem miért fél ennyire. Hogyan fordulhatnék kicsit erősebb "eszközökhöz" hogy noszogassam? 17lány



2013. jan. 13. 18:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%

"nyuszik a férfiak "


Gondolom te meg önként és vidáman énekelve mész a nőgyógyászatra ha olyan van. Vagy a másik klasszikus a fogászat...


Amúgy komoly, ha ezt kezelteti valaki akkor nagyobb lesz 1-2vel a farka? Nahát. Akkor x+2 innentől nekem is :D

2013. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nem biztos de ha neki már rendesen "nem fér" el a kis kapucniban a farka akkor gondolom csak nagyobb lenne...XD
2013. jan. 13. 18:31
 13/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem csoda, hogy nem akar.... nekem megcsinálták a körülmetélést és csak a baj van belőle..... összes pénzemet odaadnám most, ha vissza lehetne csinálni :(
2013. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlenül metélnek körül
2013. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Xenophilius akkor törődj bele, hogy sosem fogod úgy élvezni a szexet mint mások és magyarázkodj inkább egy csajnak, hogy bocsi de ez meg az a bajom, minthogy egyszer elmennél egy orvoshoz akinek ez a munkája, jó eséllyel többször nem látod.. Nekem is szűkületem volt, elmentem az SZTK-ba majd az orvos messziről ránézett, azt mondta rövid a fékem és hogy egyeztessek egy másik orvossal a műtétet illetőleg... Aztán ráakadtam egy magán urológusra a neten, elmentem hozzá egy műtétre, fitymafék műtétre, majd mikor rákerült volna a sor, és a doki megnézte, majd azt mondta, hogy semmi gond a fékemmel, hanem a fitymámat megtámadta a lichen (bőrbetegség) ami nem gyógyítható krémekkel, csak az eltávolítása lehet megoldás. Egyeztettünk egy időpontot, részleges körülmetélésre (lézeres) 90ezer ft-ért. A műtét kb 20percig tartott, semmit nem érzel csak az elején pár szúrást...

1hónappal a műtét után már élveztem a szexet, teljesen meg vagyok vele elégedve.

Mérlegelj.

2013. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Azzal csak magával szúr ki ha nem megy el
2013. szept. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!