Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A lányok megérzik azt, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok megérzik azt, ha egy fiúnak van önbizalma, és magabiztos?

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 20:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Aki oda kerül, arról finoman szólva már az orvosok is lemondanának nőzés tekintetében. Én így tapasztaltam a környezetemben azzal kapcsolatban, milyen srácok olvasgatnak ott.


Tán a papok még imádkoznának érte, hogy valaha rendbejön...

2013. jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Vagy hoznák az ördögűzőt. :)
2013. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
A lányok először azt érzik meg, hogy egy számukra szexuálisan vonzó partnerrel állnak szemben, vagy sem. Ha igen, de nem teszel semmit, megsértődnek, az eredmény, hogy azt gondolják, "menj a k. any@dba, nem foglalkozok veled én sem". Ha nem talál vonzónak, de nyomulsz, akkor is "menj a fenébe, mit képzelsz magadról". Légy tisztában magaddal és a helyzettel. Ha átlátod a helyzetet és tudod, hogy vonzódik hozzád, akkor ezt a tényt használd ki, mármint ha akarsz tőle valamit. Ha nem talál vonzónak, akkor sem fogod elrontani már az elején, talán mégis felkeltheted az érdeklődését. Van ilyen. Az utóbbi helyzet előfordulhat azokkal is, akik amúgy a legtöbb nőnek tetszenek, csak a kiszemelt valahogy nem úgy reagál, mint megszokta, de ezek a jobb kiállású férfiak tapasztalatból, vagy ösztönösen tudják kezelni a helyzetet. A nők nem megérzik, hanem látják a viselkedéseden, hogy magabiztos vagy, vagy pedig nem. Légy határozott, kezdeményező. Merd elhívni közös programokra. Találd fel magad. Ha pl. ebédelni, vagy vacsorázni hívod, legyen konkrét elképzelésed, hová viszed, ha megkérdezed, hová szeretne menni, az már nem feltétlenül lesz jó pont nála. Vezesd, tervezz, szervezz. Egy kis romantika sem árt, nem jön be minden nőnek a kőbunkó stílus. Vedd le a lábáról, hódítsd meg, a nő ezt várja tőled.
2013. jan. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szép mese. :)


Legyen annyi bátorságod, hogy tudj menni a lány után, kezdeményezni, udvarolni neki.

Ha elviszed valahová, próbáld megismerni: a lányoknak határozott elképzeléseik vannak arra vonatkozóan, mi a jó nekik. Ha ezt figyelmen kívül hagyod, úgy jársz, mint sok haverom.

Nem tudják, miért lettek lapátra téve.


Megfigyelhető egy érdekes kettősség. Ha az előző stratégia szerint zajlik a dolog, annak szinte mindig rossz vége lesz.


A férfi ugyanis azt hiszi, hogy ez kell a nőnek. A férfi elképzelései, tervei.

A nő meg azt várja, hogy gondolatolvasó legyen a férfi.


A kettő az esetek 1%-ban sem fedi egymást.


Úgy látom, azok tudnak jól csajozni, akik meghallgatják a nőket. Ne romantikus nyáladzásra gondoljatok- az kevés nőnek kell már.

Figyelnek a nőkre- nem a lelki gondjaikra, hanem teljesen rájuk hangolódnak, és tudnak menni velük. Lazák, beszédesek, spontának, természetesek.

2013. jan. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ez még szebb mese... (na jó én nem vagyok ilyen szarkasztikus típus, csak nem bírom az arroganciát és a szemtelenséget)


Nem írtam, hogy sz@rjon arra, amit a nő akar, hékás. Olvasd vissza. A kezdetekről írtam. Ha bizonytalan lesz, akkor az nem vezet sehová. Az, amit leírtam, tapasztalat és nem a haverok és szomszédok és még ki tudja kik esettanulmánya.


De szerintem pont lesz@rja a kérdező, amiket mi itt írogatunk, nem csajozási tanácsot kért, hanem egy kérdése volt, amire akár igennel és nemmel is lehetne válaszolni, de ez nem ilyen egyértelmű, ezért írtam azt, amit.

2013. jan. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Rendben, bocs. Nem akartam "szarkasztikus" lenni. Gyakorlatilag akár mindkettőnknek igaza lehet. A kezdetekben valóban imponálhat, ha programokat talál ki, tudja, hová lehet szórakozni menni, hisz ezzel is a nőt szórakoztatja. Meg is ismerheti közben. Vagy akár meg is beszélhetik. Önálló véleménye meg tényleg legyen, (ez nem jelenti, hogy nem tudnak majd közös nevezőre jutni), ne csak üljön, mint egy kuka, vagy akinek minden mindegy... ez megintcsak utalhat az érdektelenségre.
2013. jan. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"ha megkérdezed, hová szeretne menni, az már nem feltétlenül lesz jó pont nála"


Ezzel a részével azonban változatlanul nem tudok egyetérteni.

Hacsak nem találja ki tényleg, hová is szeretne menni a nő.

És ez is tapasztalat.

2013. jan. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!