Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koves24 kérdése:

Lányok neked egy randin mennyire fontos, hogy a srác magabiztos (önbizalma ) legyen? És ha nem az, arról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mennyire szól ez bele abba , hogy esetleg barátságnál több is legyen a jövőben köztetek


Konkrétan , összejönnétek egy olyan sráccal (tegyük fel hogy tetszik nektek , még jól el is vagytok )

Akinek nincs önbizalma , és nem is igazán mondható magabiztosnak

Első pár randin nem is mondható lazának , és talán kicsit feszült is ideges !



Összejönnétek vele ?

Vagy ezek így már , kizáró tényezők !



Előre is köszönőm a válaszokat


2011. okt. 5. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretem a magabiztos, irányító típusú pasikat. De ahány nő, annyi ízlés.
2011. okt. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 napietus ***** válasza:
0%
én is elvárom, hogy egy férfi legyen magabiztos.
2011. okt. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 neküzdjellenem válasza:
100%
Magabiztosan meg is basz majd
2011. okt. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 life is beautiful ***** válasza:
100%

kérdező szerintem az a legjobb megoldás erre ,hogy végiggondolod mi a szitu.. "jelenlegi lelki állapotomat nézve nem vagyok határozott jellem" ,de ez csak jó irányba fejlődhet..és megragadom a lehetőségeket amik ezen változtatnak ,vagy akár a tudatosan figyelek arra hogy hangosan beszéljek, ne legyek gyenge, hanem tegyem oda magam.. és akk nincs para :D

bocs hogy offoltam ,de olyan jól esett leírni


am jah. még ha nem is nevezhetjük kiábrántultságnak, de könnyen megváltozhat egy lány rólad alkotott képe ha nem vagy magabiztos..

2011. okt. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 napietus ***** válasza:
22%
nekem a határozatlan emberekről mindig az a benyomásom, hogy nem egyenesek. már a kézfogásuk is ezt sugallja. és ez a megérzés eddig igazolódott is minden esetben (nem párkapcsolati téren). van bennük valami sunyiság.
2011. okt. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
sunyi róka vagyok :D
2011. okt. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok sunyi róka :D kikérem magamnak :)
2011. okt. 5. 23:21
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is elvárom, hogy legyen magabiztos egy pasi, bár ne túlságosan, de azért ne szerencsétlenkedjen és merjen értelmes dolgokról beszélgetni, önfeledten nevetni és nem megbújni mint egy kisegér a sarokban.
2011. okt. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nekem nincs sok önbizalmam :(

Sokan mondták már , hogy nem nézek ki olyan rosszul , de én nem tudom magamat elfogadni

Magabiztos a mindennapi életben egy kicsit , de ha lányokról van szó , esetleg randi stb

Ismerkedési fázisnál akkor egy kicsit határozatlan , ideges , és feszült vagyok :(


Ez most akkor kizárja , hogy lehessen barátnőm a jövőben?


Idáig egy kapcsolatom volt , annak is hamar vége lett !

2011. okt. 6. 12:02
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Bár fiú vagyok, de a tapasztalataim nekem is azok, hogy ha nem vagy magabiztos, akkor véged. Volt 2 hete egy lány, akivel elkezdtem beszélgetni, láttam a szemein, hogy nagyon bejövök neki, de kicsit bizonytalan voltam, nem tartottam végig szóval, kicsit hideg is voltam, nem voltam anynira nyomulós stb. Azóta az a lány le sem sz.., alig néz rám. Minden lány így működik. Akkor is adni kell az erőset, ha nem is vagy az. Ez a tuti.
2011. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!