Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már úgy, hogy miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy miután a szerelmetek szakított veletek, képtelenek voltatok újra szerelembe esni?

Figyelt kérdés

20F

Kort és nemet is írjatok légyszíves!



2013. jan. 15. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.. Júliusba mentünk szét..Nem hiszem, hogy valaha is tudnék másba szerelmes lenni.. L/23
2013. jan. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi október közepén :\
2013. jan. 15. 14:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első nagy szerelem óta nem voltam igazán szerelmes.Csak fellángolások...párszor azt hittem az vagyok,de tévedtem.Ennek már sok éve.Azóta kőszívű lettem.....

24n

2013. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én képtelen voltam/lennék mást szeretni.beleszerettem 1fiúba.5éven keresztül nemtudtam senkit szeretni,csak őt.ő ezt nemtudta.. amikor elmondtam neki,szakított akkori barátnőjével,és összejött velem.azóta is eggyütt vagyunk.tapasztalataim szerint én mást nemtudnák szeretni ha szét is mennénk és akarnák is.biztos vagyok benne,h ő az egyetlen akit az életemben képes vagyok szeretni.20L
2013. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az exemmel tavaly április elején szakítottam végleg,bizonyos okok miatt.Fél évig senkim nem volt,és miután hat hónap elteltével új barátom lett,az első két hónapban iránta sem voltam képes szerelmet érezni,még eszembe jutott a régi.Gyakorlatilag nyolc hónapon keresztül csak belé tudtam szerelmes lenni a szakításunk után.Akkoriban úgy éreztem,soha nem fogok tudni mást szeretni.Aztán szép lassan beleszerettem a mostani barátomba.Szóval lehet mást szeretni,de ehhez idő kell.
2013. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Soha de soha nem voltam még szerelmes. Néha még úgy feldobog a szívem, de a dalokban-versekben megénekelt szerelemmel szerencsére még sose találkoztam.

27/F

2013. jan. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Örülj is neki, hogy még nem találkoztál vele!

2013. jan. 19. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sem tudok lassan 2 éve szerelmes lenni. Szeretnék, de nem megy. Azt hiszem, örökre meghalt bennem valami. Én is úgy vagyok vele, hogy kis fellángolások vannak, de az az átütő erejű szerelem már nem fog jönni szerintem.


27 L

2013. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!