Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még van remény? (A történetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még van remény? (A történetem lentebb)

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy pont egy éve beleszerettem egy lányba. Imádom, és mindennél jobban kell nekem. Sokáig próbálkoztam nála, beszélgettem vele, és néha sikerült is megnevettetnem. Nagyon úgy tűnt hogy tetszem neki, bár néha elég sokat bénáztam (merthogy ő az első lány, akinek udvaroltam). Szóval elég jól mentek a dolgok de egy idő után sokáig nem találkoztunk, és amíg nem láttuk egymást lett egy barátja. Pár hónapon belül pedig egy újabb, és úgy tűnik, hogy szeretik egymást. Én viszont még mindig szeretem a lányt, és sokszor bókolok neki, szóval töretlenül próbálkozom. Megéri küzdeni? Ha nem, akkor hogyan felejtsem el úgy, hogy minden nap látom?

2013. jan. 15. 18:08
 1/7 anti paladin ***** válasza:
Ha szeretik egymást akkor ne pofátlankodj közbe.
2013. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hagyd őket békén.

Az meg idő kérdése, hogy meddig fogod szeretni, hosszú idő... :(

2013. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te, és ez a lány egyáltalán tudja, hogy szereted?
2013. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha még addigra is így érzel akkor mondd el neki akkor,ha szakít a barátjával,mert most elég kevés az esélyed. Viszont egyszer tényleg mondd el!
2013. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt tudja, hogy tetszik nekem, de azt nem, hogy valójában halálosan beleestem.
2013. jan. 15. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondd el neki!

Sosem tudod meg, mi lett volna, ha nem teszed meg.

Legalább utána nem őrlődsz rajta, hogy nem tudod, mit gondol..

2013. jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5



Ezt mindenképpen mond el neki. Tudnia kell róla..

2013. jan. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!