Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 3 évig voltunk együtt.

Nagyon szerettük egymást,mindig kitartottunk egymás mellett akármilyen szar is volt a helyzet.

Kicsit több mint két hete szakított velem,azt mondta, hogy ő már kiszeretett belőlem.Nem tudtam mire vélni,nagyon rosszul esett.:( (sok probléma volt körülöttünk, mindig egymáson töltöttük ki a bántatunkat,mérgünket..sajnos..)

Azóta nem nagyon keres,1x2x írt, de akkor is csak olyat, hogy soha nem fog elfelejteni, örül hogy együtt lehettünk, de be kellett látni hogy ez nem megy nekünk.Meg hogy nagyon vigyázzak magamra.

Nem tudom, úgy érzem össze vannak zavarodva az érzései...

Esetleg rájöhet még hogy hiányzok neki?Fog még engem keresni? (már vagy 1,5-2 hete nem ír, előtte is csak azt amit irtam..)

Amugy szerintem nagyon összeillettünk, persze voltak nézeteltérések(hol nincs). Ugy érzem ha nem lett volna annyi probléma körülöttünk akkor nem futunk zátonyra.:( De ha már azzal indokol hogy kiszeretett? Nem értem..Pedig nem is vettem észre "előjeleket"..

Kitisztul majd a feje és megkeres,vagy szerintetek továbblép?

19/L


2013. jan. 11. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem 3 év ide vagyok oda, ha ő ilyen szintre eljutott, akkor teljesen felesleges folytatni, nem lenne már soha az igazi.

Valószínűleg hosszú folyamat volt mire eljutott idáig, és biztos vagyok benne hogy nem kis lelki erő kellett hozzá hogy elhatározza magát, épp ezért ha vissza is táncolna, egy bizonyos idő után rájönne hogy hiba volt.

Őszintén szólva magamból indulok ki, hasonlóan voltam a barátnőmmel, szakítottam vele szeptemberben, pedig szeretem, de elég sok probléma van itt is, aztán addig zaklatott, míg végül megesett a szívem, és visszafogadtam, de utólag úgy érzem hiba volt, mert semmi nem változott, és ugyanazt érzem mint szeptemberben.

Sajnos ha valakiben kiforr egy ilyen érzés, és meghoz egy ekkora döntést, akkor nehéz visszájára fordítani. Még ha nem is jön be neki a magány, és hiányolni fog, amire megvan az esély, szerintem csak ugyanezt a kört futnátok le még egyszer, és mindkettőtök időt veszít az életéből, szóval az én meglátásom szerint nem érdemes folytatni, akkor sem ha lehetőséged nyílik rá. :/ sajnálom

2013. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!