Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan ember, aki örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ember, aki örök szerencsétlen az élet minden területén?

Figyelt kérdés
(De legfőképp a szerelemben és bármilyen kapcsolat terén.)

2013. jan. 15. 21:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.

Olyan van aki nem veszi észre a lehetőséget.Vagy éppen a szerelmet

2013. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
mindenki a saját szerencséjének a kovácsa, vagy hogy mondják. szóval tőled függ, hogy szerencsés vagy, vagy sem
2013. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ahhoz nagy szerencse kéne, hogy mindenben szerencsétlen legyél. Nah tessék!
2013. jan. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
Nincs olyan! Max olyan aki elmegy a lehetőségei mellett! Vagy aki görcsösen a Nagy szerelmet keresi miközben nem veszi észre az apró dolgokat az életében! Majd jön minden magától! Egy életed van ne felesleges agyalásokkal töltsd! Ismerkedj aztán minden szépen kialakul előbb vagy utóbb! És ne legyél ennyire negatív mert azzal csak a rossz dolgokat vonzod be az életedbe!
2013. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Változtatni kell. Megragadni, ami lehetőség és megtartani amid már megvan.

Nincsenek örök szerencsétlenek, max. olyanok akik feladják vagy még ahhoz is lusták, hogy megpróbálják másképp.

2013. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
yepp.
2013. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

I'm LOSER!

Engem keresel?Itt megtaláltál

2013. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
bocika, nincs olyan rossz dolgod...
2013. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát igen, mondjuk azok az közel keleti gyereklányok, akiket 12 évesen férjhez adnak valami gazdag negyvenes fazonhoz, aki a rokonaival leönti savval majd halálra kövezi mert el akart szökni... Nos igen, szerintem van ilyen.
2013. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
létezik! én vagyok az élő példa! aki azt mondja mindenki a maga sorsának kovácsa részben igaza van, de nem teljesen! én a rajtam álló dolgokban viszonylag sikeres vagyok! van munkám, barátnőm aki szeret, családom, stb stb.. tehát lényegében mindenem megvan, viszont az egészségem nagyon szar! szinte minden betegség kijön rajtam, főleg télen már előre félek hogy idén milyen új betegségem lesz! és nem ilyen megfázásra gondolok! leírnám őket, de nem akarok hosszú lenni! ezekről meg nem én tehetek emiatt nagyon szerencsétlennek érzem magam!
2013. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!