Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi szerencsétlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi szerencsétlen, önsajnáltató ember, aki senkit se képes összeszedni magának, és csak panaszkodni tud?

Figyelt kérdés

Komolyan már annyira unom.

Pl. van egy barátnőm.Lassan 23éves,még SOHA nem volt még senkije.Szüz még,pedig már nagyon elvesztené.

Egyfolytába siránkozik,hogy nincs senkije.

Mindenhez negativan áll hozzá.Nem mosolyog.Már attól menekülnek a pasik szerintem ha ránéznek,olyan mogorva arckifejezéssel járkál a világba.

A külseje persze nem érdekli.Elhizott,állandóan eszik,az öltözködését le.zarja,az arca pattanásos,a bőre nem szép,de persze 0 smink,vagy egy normális frizura.Mert minek az,pedig sokat dobna rajta.

Úgy kell elrángatni mindenhová,de ha pl. elmegyünk szórakozni,ott is savanyú, unott fejjel ül,mert tuti nem tetszik neki valami.Pedig már mindent megtettem,hogy feldobjam és verjek belé egy kis életet.

Hiába próbálkoztam évekig mindennel,finoman hatni rá,hogy próbáljon meg nyitottabb,optimistább lenni,mosolyogni,változtatni a külsején,akármi,csak ő van megsértödve a végén.Azt hiszi magáról,hogy tökéletes és csak szerencsétlen pasi téren.Nem veszi észre,hogy csak ő tehet róla,hogy nincs senkije.

Ja ráadásul nagyon válogatós is,mindig a legjobb pasik kellenének neki.Nemegyszer volt,hogy egy átlagos kinézetü fiúnak tetszett,de ő visszautasitotta,mert nem elég helyes stb.Ja meg legyen a pasi gazdag is,legyen autója,vigye ide-oda stb.ezt is hallottam már tőle.

És ez csak egy példa volt,mert annyi ilyet látok élőbe,meg pl. ezen az oldalon..

És persze mindig a világ,meg a másik nem a hibás,a szánalmas,a romlott, a defektes...sose az illető csinál valamit rosszul.

Tudom én is jó s.emét vagyok,hogy most ilyeneket irtam a barátnőmről,de már annyira elegem van.Évek óta próbálkozom,meg sajnálom,de már ott vagyok,hogy az egészet belevágom a képébe.Bár szerintem az se érne semmit.

Most komolyan mit lehet vele még kezdeni?Sajnálom,hogy ilyen rosszul alakul az egész fiatalsága és egyre jobban befordul.Nem értem az ilyeneket és egyre jobban elegem van ebből az önsajnálatásból is. :S


2012. dec. 4. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne akard megváltoztatni.Ha ennyi idő alatt nem ment..amugy meg miert zavar teged?tudom h jot akarsz de ha semmi tanacsot nem fogad meg,hagyd a fenebe..
2012. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fake kérdés...
2012. dec. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"annit látsz ezen az oldalon" Mit látsz te ember? Szövegeket. Felületes írásokat, amikből kb. naggyából összeálHAT a fejedben egy kép az illetőről. De akkor is főleg feltételezel szinte tök alaptalanul, hogy kinek miért nincs nője. A legtöbb barom már alapból feltételezi,hogy azért nincs ,mert a külsejével van a gond. Elárulom nem igaz. De azért te valamennyire tudod,hogy a szar belső még inkább ok arra,hogy ne legyen senkid. Azt sem tudhatod, hogy kinek milyen tragédia, külső rossz ráhatás játszott az életében szerepet, ami/k/ miatt egy besavanyodott gyökér emberré vált, aki ha széterőszakolja magát, akkor sem megy neki egy kubazott mosoly se. Azok meg könnyen pofáznak, akiknek mindig minden faszán, gördülékenyen ment fortuna kegyes kacsói miatt. AZok ne érteltenkedjenek csak azért mert laikusok. Gőzük nincs mifán terem a szarkedv! Mi miatt lehet. Egyébként elég mazó magy, hogy ennyi ideig kitartassz az ilyen nő mellett. Én már rég otthagytam volna a picshába a helyedben. Írom ezt full depresszív, besavanyodott emberként!! Egyszerűen ha látod,hogy nem a te tásaságod, akkor kerüld el. Ha te látod,hogy az érdeklődési körödön kívül eső topikot olvasol itt,akkor szintén kerüld le.

Hagy panaszkodjanak, hagy írják ki magukból az elcseszett életük rákfenéjét, mert feltételezhetően ezek az emberek a való életben pont olyan szerencsés happyend emberekkel lehetnek körbevéve mint te, és szarnak rájuk. Akkor folytsák el a bánatukat? Ne!

2012. dec. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát ezt se gondoltam volna,hogy valaki azt irja majd,hogy nem igaz amit leirtam...

Hát sajnos igaz,nem tudom mi a hihetetlen benne,mert kapásból az ismertségi körömből még 4! húsz év feletti szüz lány van,aki hasonlóan viselkedik és nincs senkije.

Van lehet,csak én találkozom ilyenekkel.:D

2012. dec. 4. 19:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Bár én férfi vagyok, én sem tudok senkit " összeszedni", ahogy említetted. Ennek több oka van, egyrészt semmiféle pozitív visszajelzést nem kaptam még lányoktól, ráadásul folyton visszautasítanak. Bár én nem sajnáltatom magam, nekem egyszerűen nem megy az ismerkedés és kész. Ezt minnél előbb belátja valaki, annál jobb. Hogy a barátnődről is ejtsek pár szót: no comment. Az a baj, hogy még senki sem mondta meg a szemébe az igazat, de isten igazából. Én az ilyen emberek miatt kijövök a béketűrésből. Eleve nem foglalkozik saját magával ( legalábbis a leírásod szerint) és elvárja, hogy egy jóképű, pénzes srác odamenjen hozzá. Ébresztő hölgyeim: a pénz nem minden, ráadásul ha eleve csúnyácska valaki, akkor miből gondolja, hogy egy jóképű. sármos, pénzes pasi felfigyeljen rá? Hiszen sokkal dögösebb nőket is vehet magának, szó szerint. A mai lányoknak és fiúknak egy problémája van: nincs önkritikájuk. Én például álmodozhatok akármilyen szépséges lányról, belenézvén a tükörbe látom a bajokat, látom magam és ahhoz igazítom a mércét. De ezek, a mércém szerinti "normál" lányok is visszautasítanak, ráadásul élből, ahelyett, hogy megismernének. Barátnődnek egyszerűen a szemébe kell nézned és megmondanod nek az igazat: nincs önkritikája, el van hízva, folyton siránkozik és búval b***ott a képe. Talán magába néz és elgondolkodik a dolgokon és az átlagos srácoknak is ad egy lehetőséget. Bár erre kevés lehetőséget látok.
2012. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"ráadásul ha eleve csúnyácska valaki, akkor miből gondolja, hogy egy jóképű. sármos, pénzes pasi felfigyeljen rá?"


Aki fiatalon nem szép az öregen nem gazdag :D (Mármint csajoknál, fordítva még rosszabb a helyzet)

2012. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát...én ezt a lányt jól ismerem,és nagyon örültem volna ha én is olyan családba nevelkedtem volna,mint amilyenbe ő.A másik egy álomcsaládba nevelkedett,teljesen odavan a családjáért.

A harmadikról családjáról nem tudok semmit,a negyediknek viszont tény,hogy nagyon rossz élete volt.

Persze gyakran van,hogy mélyebb oka van az egésznek és a körülményektől lett valaki ilyen.De itt szerintem nem erről van szó.

2012. dec. 4. 19:46
 8/12 A kérdező kommentje:

19:42

A Te hozzáállásod már annyival jobb.

Nem másokra háritod azt,hogy nem megy az ismerkedés.

Amit irtál teljesen igaz,az a baj,hogy annyi emberből hiányzik az önkritika.

Azt hiszik nekik mindenből a legjobb jár ,de ők semmit se hajlandóak ezért tenni.

Remélem egyszer megtalálod az Igazit.Az olyanok,mint Te tényleg megérdemlik.:)

2012. dec. 4. 19:53
 9/12 A kérdező kommentje:

Azt hittem tudok segiteni rajta,de már látom,hogy nem.

És nem volt happy életem,biztosra tudom,hogy sokkal rosszabb családba nőttem fel,mint ő,csak én úgy voltam vele,hogy az én fiatalságomat,életemet ez nem fogja el.aszni,mert nem ér annyit,ezért aztán túllendültem rajta.

2012. dec. 4. 20:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem csak a pénzhiány okozhat lelki sebeket, elmebajt, kattantságot. Miven ha te egy későnérős típusú ember vagy, és az életed során sokak, koravének pont ezért nem toleráltak, kiközösítettek, satöbbi. Mivan ha szar társaságba kerültél folyton folyvást, sorolhatnám még. Rengeteg ok van ami tönkrevághat embereket belül, és zárkózott, antiszoc hulladékká válnak, hiába érték utol magukat az évek során, hiába körözétk le százhússzor a környezetüket, akkor is megmaradnak a tüskék. Akkor se kell egy ilyen embertől elvárni,hogy mindnekinek a pofájába mosolyogjon, mert az évek során olyan fokú embergyűlölet égett bele az agyába, hogy ez nem megy neki.
2012. dec. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!