Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csúnya dolog az, ha kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya dolog az, ha kapcsolatban vagyok, és nincs kiírva semmi sem fb-n?

Figyelt kérdés

Akkora butaságnak tartom az egészet, meg az csak ram tartozik ha van barátnőm vagy nincs. Én utálom fb-n élni az életem, épp ezért nem is írok ki soha semmit sem uzenofalra sem.

Szerintetek csúnya dolog nem kiírni? Volt akinek ilyenert mar vergodott a barátnője?



2013. jan. 19. 17:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellett a Föld nevű bolygóra születnem? Miééért?
2013. jan. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
büntetendő b+... -.-
2013. jan. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézd mindenki azt csinál amit akar. A volt férjem nem ezt nem írta ki, a saját gyerekeit sem igazolta vissza.
2013. jan. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez csúnya dolog? én sem írok ki magamról semmit. Mindenki magánügye, hogy mit oszt meg másokkal és mit nem.
2013. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Azt teszel ki magadról és azt osztasz meg másokkal,amit Te akarsz.Senkinek semmi köze hozzá,hisz a Te oldalad..Vergődni persze lehet.Mondjuk nekem se tetszene,ha nem vállalnak fel.Ezen azért elgondolkozhatnál,miért gáz bevállalni egy kapcsolatot nyilvánosan...
2013. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

"csak ram tartozik ha van barátnőm vagy nincs"

Na ne már! Akkor te még az utcára sem mész ki vele, meg ne tudja senki, hogy együtt vagytok, mert nem tartozik másra? :D


A kérdésre: nem csúnya dolog, pláne, ha nem is igazán használja valaki ezeket a közösségi oldalakat. Nem ennek kéne befolyásoljon egy kapcsolatot. Csak tudod vannak, akik állandóan fenn lógnak és felraknak egy csomó képet a húgival, az öcsivel, a barátokkal, a barátnőkkel, a kiskutyával, az új kocsival, csak éppen azzal nem, akivel mondjuk évek óta együtt vannak, és van, akinek ez rosszulesik kicsit, érthető módon. De ezt sem kéne túlragozni. Mondjuk, ha én látnám a páromon, hogy neki jólesne, ha kiírnám, én sem problémáznék rajta, pár kattintás az egész. Én nem is értem, miért kell olyan nagy ügyet csinálni ebből?

2013. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Az megint más ha az utcán vagy együtt vele.

De szerintem egy közösségi oldalra baromság kitenni. Akinek tudni kell róla, úgyis tudja, akire meg nem tartozik arra nem.


Mondjuk abban igazad van h sokan haverrel, ocsivel stb-vel való képet kirak, csak a párjával nem. Ez is érdekes.

2013. jan. 19. 18:30
 8/19 anonim ***** válasza:

szerintem kérdezd meg a barátnődet h őt zavarja e ez.

de az szerintem "jó dolog"h nem irkálsz ki fa*zságokat

2013. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Szpirit ***** válasza:
Vége van a világnak b+. Saját magánügyed !!!
2013. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Egyetértek a második válaszolóval! Mindenképpen :)
2013. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!