Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejöjjek újra az exemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek újra az exemmel, vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok, volt egy 4 éves kapcsolatom, most szakítottunk körülbelül 2 hónapja. A szakítás oka, az örökös veszekedés, szurkálódás, már nagyon picike dolgon össze tudtunk veszni, és közös megegyezés alapján, pontot tettünk a végére. (Meg már nem is szerettük annyira egymást, inkább csak megszokás volt.) Megnéztem a facebookját és kiderült, hogy egy másik gyerekkel beszélget, még mi közbe jártunk… és nem az a sima beszélgetés, hanem az az alakulóba lévő kapcsolat beszélgetés volt… (ez is benne volt a szakítás okába) ahogy vége lett a kapcsolatunknak, ő kb 2 nap elteltével találkozott a sráccal, majd össze is jöttek, 2. találkozásnál megvolt a petting, majd utána a szex.... igaz nem tartott sokáig a kapcsolatuk, mert már az elejétől kezdve veszekedtek, mert ő mindég találkozott velem, elmentünk sörözni, ugye attól, hogy szakítottunk, még nem kell rosszba lenni, na meg ugye pluszba még osztálytársam is a csaj... meg volt a szakítás (a másik gyerekkel) és ő mondta nekem, hogy mi lenne, ha újra megpróbálnánk..... Én nemet mondtam neki, mert félek, hogy újra az lesz, mint volt, veszekedés, veszekedés, veszekedés.... és ez nekem annyira nem hiányzik... Haveri kapcsolatba vagyok vele, de hetente 1x több mint haver, szóval most úgymond hétvégén összejárunk… és akkor nagyon jó vele, jobb mint amikor jártunk.. Igazából ő volt eddig életem nagy szerelme. Van hogy még most is megesik 1-2 beszólogatás, szurkálódás… Szakításunk után semmi rosszat nem éreztem, mint ha megkönnyebbültem volna, egyszer sem éreztem magam szarul, tök jó volt minden, élveztem a szabadlétet, mint ha ki cserélték volna az életem, tegnap voltunk bulizni, és hát ugye láttam, hogy volt egy srác akivel beszélgetett, telszámot cseréltek…. stb és ezt nekem kicsit szar volt látni, és jött az az érzés, hogy még is összejönnék vele, mert ha még tovább húzom, halasztom a dolgot, akkor tényleg elveszítem.

Ő azt mondta, hogy jó lenne, ha újra megpróbálnánk, én nemet mondtam, 3x is, de most úgy érzem, hogy inkább még is igen, azt hiszem, szeretem ezt a lányt… Szerintetek jót cselekednék? Ti mit tennétek a helyembe? Mit gondoltok erről az egészről? Mi a véleményetek?


Kérlek írjatok tanácsokat, segítsetek nekem, hogy most mit tegyek, nem akarok baromságot csinálni.

A normális válaszokat előre is köszönöm!



2013. jan. 20. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:

ezt nem kéne erőltetni.

de még a haverságot sem

2013. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jöjj vele ujra össze még mig lehet!!!

Irj neki, hogy találkozni akarsz vele és mond el, hogy ugy érzed szereted és b++ legyetek már normálisak csak higgadtan és akkor nem lesz veszekedés.... 22 vagy ne legyél dedo ha veszekedés közben vagy csak gondolj arra, hogy ezt a lányt te szereted nem akarsz neki rosszat és ha veszekedsz vele haragudsz rá az neki csupa rossz!!

Nehogy elveszitsd!!!

2013. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ébn azt gondolom kedves féltékeny és ostoba nénike, hogy keress fel egy pszichomókust, és kezeltesd magad. No meg akadj le 2 ember múltjáról.
2013. jan. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
(utolsó) ezt kinek írtad?
2013. jan. 20. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalattal tudok írni!

Ugyanez a sztori,csak pasi,én meg csaj!


Kapott esélyt,előtte lebukott,hogy msn-en randit beszélt meg egy csajjal.......na én mégis visszafogadtam,egy hónap múlva titokban újra felkereste.

A bnőd hajlamos a félre kufircra,ráadásul sunyi módon,inkább megdugatná magát mással,ahelyett,hogy a problémát próbálta volna megoldani.....ez nem jelent jót.

Nem hiszem hogy szeretne,max tudja hogy ragaszkodó vagy,és előbb utóbb csak beadod a derekadat,majd visszafogadod,gondolja majd ezek után ügyesebben ismerkedik,egy ilyen nőnek a kufirc mellett szüksége van 1 biztos pontra!!

2013. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen csajoknak szükségük van arra,hogy ajnározzák őket,viszont a hódolók mellett,szükségük van egy palimadárra is,akivel mindent megtehetnek,mindent elnéznek nekik!

Kutyából meg még sosem készült szalonna!

Ha te be akarod tölteni a palimadár szerepét,én támogatlak barátom,fogadd vissza szerintem!

Az önbecsülésen,és a fölösleges időn kívül nincs vesztenivalód!!

Az meg hogy nem csalt meg.....de gondolt rá,és akarta,azt mondod alakuló kapcsolat volt.......

Hát meg ez: "Megnéztem a facebookját"

Ha visszafogadod,gondolom te továbbra is ellenőrizgetni fogod,aztán ez újabb ok lesz a vitára,a bizalmatlanságnál nem kell nagyobb ok.

Egy kapcsolat egyik alapja a bizalom,na meg az őszinteség......

2013. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyere össze vele. Veszteni nem veszthetsz, de kösd meg a kezét, azaz kösd feltételekhez az újabb kapcsolatot. Az, hogy összejött mással az nem más mint menekülés de ugye pont azért nem működött mert téged kersett a másikban is. Ahogy te is ezt fogod tenni hisz leírtad, számodra sem közömbös még. Légy óvatos, hagyd h kicsit küzdjön de ne dobd el. Ebből lehet megtanulja v megérti, hogy az a viselkedés amit veled csinált az nem jó..


A veszekedésről pedig annyit, hogy a buta ember áll le vitázni, a bölcs ráhagyja a másikra. Légy bölcs és lehet sokminden javul majd..

2013. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!