Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Van értelme küzdeni vagy hagyjam az egészet? (többi lent) 16/L

Figyelt kérdés
az egész szeptemberben kezdődött. megismerkedtunk, összejöttünk. ugy egy hónapig voltunk együtt. aztán elkezdett kerülni. neten írtunk, de nem találkoztunk. az ok hogy miért került az egy buli volt ahol elég nagy hülyét csináltam magamból. aztán rákérdeztem, hogy van-e értelme ennek? azt modnta hogy nem igazán, és hogy tudom jól miért. továbbra is barátok maradtunk. beszélünk egymással, de nem olyan amilyen az előtt volt, természetesen. aztán ezen a héten találkoztunk. az egyik osztálytársa járt az én osztálytársnőmmel, szakítottak és rajtunk keresztül küldték visza egymás cuccait. jót beszélgettünk és egyszercsak azon kaptuk magunkat, hogy csókolózunk. másnap megkérdeztem tőle hogy mi történt, ő pedig azt felete, hogy semmi, vegyem csak egy "baráti puszinak". azóta nem nagyon beszáltünk, de én egyre jobban vágyom a társaságára. újra beleszerettem, de őt ez azt hiszem hidegen hagyja. mit tegyek? mondjak le róla? vagy küzdjek? szerintetek?
2013. jan. 11. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van; az első az hogy meg akar dugni, de többet nem

A második pedig az, hogy szeret, de játssza a sértődött királykisasszonyt. Szerintem ez a valószínűbb

2013. jan. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát már volt testi kapcsolat.... szóval, én nem tudom...
2013. jan. 11. 23:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudod, abból sosem elég.
2013. jan. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De ez magyarázhatja azt is, hogy ezelőtt is csak arra kellettél.
2013. jan. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
valószínuleg igazad van. de nem nézni ki belole hoyg ilyen lenne... de hát, lehet szép az alma kivulrol... ki tudja milyen a belseje.
2013. jan. 12. 00:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez így van.

Mondjuk jó lenne tudni, hogy mi volt az a nagy bűnöd, ami miatt van ez az egész cirkusz

2013. jan. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
lehet hogy hulyének fogsz nézni, nem vagyok valami iszákos, nem szoktam inni, de akkor egyszer... kicsit tobb volt bennem mint kellett volna és állítólag elkezdtem ordibálni valami hulyeséget. és hát itt volt a probléma. nem tetszett neki, bocsánatot kértem tole, de a legfurább az, hogy o volt az aki sorba hozta utánnam a poharakat hogy igyak. nemtudom hogy o milyen állapotban volt, de talán jobba mint én. de attol fuggetlenul ugyanolyan hibás mint én, szerintem.
2013. jan. 12. 00:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ha itatott akkor nyilván hibás ő is, de azért tudni kell hogy hol a határ.

Én még sose voltam annyira részeg, hogy ne tudjam hogy mit csinálok. Van egy határ, ahol már érzem hogy ácsi.

Szóval ez legalább annyira a te hibád is.

Az ordítozás nem szerintem nem akkora bűn, hogy ne lehetne megbocsátani. Vedd úgy hogy csak arra kellettél, légy erős és lépj tovább. Ha szeret, akkor úgyis keresni fog majd.

2013. jan. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igazad van :) koszonom! :)
2013. jan. 12. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!