Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ettől a viszonzatlan szerelemt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől a viszonzatlan szerelemtől lehet idegösszeomlást kapni?

Figyelt kérdés
Olyan nehéz, amikor fáj a szív. Mintha kő lenne rajta. Az ujjak is nehezednek írás közben. És közben rágondolni a nőre, aki elment miattunk. Egy helyben nem lehet megállni, úgy érzi az ember, hogy járkálnia kell, össze-vissza, csakhogy mozogjon. De lefeküdni nem akar, mert úgysem tudna aludni. Folyton a kávé. És ha este hallja az embereket, akik mennek az utcán, rögtön azt képzeli, hogy biztos ő az.

2013. jan. 22. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Skizofrénia...
2013. jan. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. jan. 22. 22:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól tartok, hogy lehet. :(
2013. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szerelmes vagy. És amikor az viszonzatlan, az kegyetlen tud lenni.
2013. jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pláne akkor, amikor a lány nem is messze lakik a férfitól. Akkor tarthat attól, hogy az ő hangját hallja e esetleg este odakint, az ablaknál ülve.
2013. jan. 22. 23:18
 6/8 anonim ***** válasza:
hát elég szarugy,hogy nem tudsz azzal az egyeddel párzani amelyiket az elméd genetikailag jónak választott. Egyszer hopsz, máskor szopsz!
2013. jan. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valami ilyesmi helyzetben vagyok én is most, nekem talán annyiból könnyebb, h az a nő nincs a közelemben. De attól még egy szálat sem könnyebb én úgy érzem. :(
2013. jan. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez pocsék tud lenni, de egyszer-kétszer mindenki megéli ezt élete során. Ugyanúgy, ahogyan a szerelem beteljesülését is megélheti. Remélem, hogy ez sem marad azért majd ki az életedből :)
2013. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!