Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme remélnem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Devilsleftarm kérdése:

Van értelme remélnem, hogy belém szeret, vagy meg tudom valahogy nyerni a szíve másik felét is? Szeretem, de ő nem úgy szeret, barátok vagyunk, lehet bepasizik most és pokolian nehéz, belül vérzek kívülről nevető álarcot kell mutatnom.

Figyelt kérdés

A történet : munkatársak és Nagyon jó barátok lettünk 2 év alatt,de bele szerettem(26/F) 3 hónapja és ő(24/L) azt állítja nem így érez és nem is fog.

Mégis csókolóztunk egy bulin, minden nap szünetekben hozzám bújik,átölelem.Etetjük egymást és hasonlók.Nem vette észre de mindenki látja, hogy mennyire megváltozott miattam, JÓ irányba.Pár tulajdonságomat felvette.Meg szabadítottam a suttyó exétől is,kemény volt de megérte.Boldoggá tettem az életét még fantasztikusnak is nevezett (nem poénosan, komolyan gondolta). Most megismert egy srácot és tök oda van, látom rajta hogy izgatott , kiült a vigyor az arcára :) és meséli ,hogy a srác így a srác úgy. Szívből örülök ,hogy a pokolból szinte a mennybe juttattam az életét és nem vártam/várok el tőle semmit cserébe soha. Eddig amikor felhoztam a "mi is lehetnénk" témát ,hátra lépett,kézifék, és távolság tartó lett 1-2 napig, majd meg döglöttem úgy fájt. Azóta befogom a szám,nem hozom fel a témát, nem tudnám vissza hozni a kapcsolatunkat még egyszer abból a szakadékból. Így mosolygok úgy teszek mintha minden rendben lenne, megbeszélünk mindent,támogatom(ez feltétel nélküli volt mindig is) közben gyötör a tudat az érzés , pokolian fáj, hogy tudom nem szeret.Megérinthetem a testét de a szívét nem.Ha össze jön a sráccal most, fogalmam sincs mi lesz :S De a kapcsolat megszakítás NEM! jöhet szóba.Nem hagyom el ha belehalok se.Ígéretet tettem. Remélem ,hogy talán idővel ő is úgy kezd szeretni mint én.



2013. jan. 3. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem szeretett beléd, akkor szerintem ezután sem fog sajnos. :(
2013. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Nem hagyom el ha belehalok se."

Pedig ezzel tennéd magadnak a legjobbat, hidd el.

2013. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1# : Igen, az agyam is ezt mondja már 1 hónapja,de mégis a remény erősebbnek bizonyult bennem. :S


2# : Tudom ,hogy le kellene lépnem...De ő fontosabb nekem,magamnál és amíg nem látom biztosan ,hogy túl van az exes dolgon, nem pedig valamiféle menekülés - ez az új srác - a magányból számára. meg kíváncsi is vagyok, ha nem jönnek össze,én megint ott leszek neki. szánalmas mi? :S

2013. jan. 4. 00:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg legyél türelmes,esetleg néha próbáld éreztetni vele,hogy elveszithet..és szoritok.;) Ne feledd,a remény hal meg utoljára.
2013. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!