Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A baratom megvaltozott!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom megvaltozott! Anyukam eltiltot tole mert rajtakapot 'azon' es ezek utan a baratom fel hozta a szakiast mert h o nem birja ki h ne lason meg h ezek utan semi nem lesz olyan! Csak kihasznalt?

Figyelt kérdés
nem is egyszer felhozta a szakitast!! 5 honapja vagyunk egyutt nagyon szeretem es ugy tudom h o is mert ezek elott a jovonket is egyutt terveztuk ma kisirtam neki magam s azt mondta h tobet nem hoza fel a szakitast!!szanalombol maradt velem?

2013. jan. 24. 15:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
o 18 velem fekudt le eloszor 3 dik 'komolyabb' baratnoje vok en 17
2013. jan. 24. 15:12
 3/24 anonim ***** válasza:
Hát ha anyukád eltiltott tőle, akkor nem tudtok találkozni. Nyilván ebben az esetben jobb szakítani, mintsem úgy együtt lenni, hogy nem tudtok találkozni, vagy csak titokban. Inkább anyudat nem értem, azért mert rajtakapott titeket, az nem ok arra, hogy eltiltson titeket egymástól, hacsak nem 13-15éves vagy
2013. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
egy 17 évest már nehezen lehet eltiltani. Sajnos ha felhozta a szakítást, nem biztos, hogy önzetlenül, lehet, hogy kapóra jött neki, esetleg szex nélkül nem akar járni veled.
2013. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Azért tiltott el, mert rajtakapott benneteket? Nem valami más oka volt?
2013. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
17 vagyok!! tudunk talizni csak ritkan!!nm akarok szakitani nagyon szeretem es o is (ugy tudom) en azt szeretem volna h azt mondj ah nem baj en ak se hagylak szoval igy volt jo h szakitani akart?
2013. jan. 24. 15:16
 7/24 A kérdező kommentje:
Azert tiltot mert rajta kapot o az elso nekem!! ja es miatam letette a cigit de most visszaszokot mert nem lathat ez nagyon roszul eset:(
2013. jan. 24. 15:17
 8/24 A kérdező kommentje:
erre gondoltam en is h csak arra kelletem neki:(
2013. jan. 24. 15:18
 9/24 anonim ***** válasza:
Ne lovald bele magad túlságosan...nem biztos, hogy ugyanúgy éreztek
2013. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
kb hany % esely van arra h csak szexert kellettem?
2013. jan. 24. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!