Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon megváltozott? Barátokkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bari_ka kérdése:

Vajon megváltozott? Barátokként kezdtük. Aztán több volt köztünk, de csak kihasznált, (pedig én szerettem őt) ezért kizártam az életemből. Nemrég pedig újra felkerestem. Mire számíthatok vajon?

Figyelt kérdés

Régóta ismerem őt, kb 3 éve. Eleinte csak ismerkedtünk, barátkoztunk, beszélgettünk sokat de neki volt barátnője ezért nem is gondoltunk többre sosem. Így ment ez hónapokig, de mindig is láttam rajta, hogy egyébként érdekelném. Egyszer aztán, kb 1,5 éve történt, hogy a szokásos baráti találkozót megszerveztük, de egészen másba fajultak a dolgok, teljesen váratlanul.. ittunk is kicsit, mert egy buliban találkoztunk, de valahogy nem fognám az alkoholra mert mind2en akartuk az egészet: lefeküdtünk egymással. Utána 3 hónapon keresztül viszonyunk volt, persze a barátságunkon kívül. Velem csalta az állítólag komoly barátnőjét. Persze én beleszerettem, sosem hittem volna hogy ez lesz.. de tudtam hogy ez így nem helyes mert csak kihasznált végülis, ezért úgy döntöttem ezt abbahagyom, mert már nem bírtam - egyik napról a másikra végül kizártam az életemből. Depressziós lettem, hiszen elvesztettem így a legjobb barátomat is, persze nem tehettem mást, hiszem kihasznált..

Azóta már eltelt 1,5 év, véget ért egy hosszabb kapcsolatom is, minden megvolt: szörnyű szakítás stb.. Nem tudom, hogy mennyire volt ez természetes reakció, de újra felkerestem és szépen lassan felvettem a sráccal a kapcsolatot, aki anno kihasznált. Úgy éreztem, visszakaphatom végre a fiúbarátomat mert semmi többet nem terveztem vele ugyan, csak hiányzott és mint kiderült én is hiányoztam neki. Szingli lett ő is közben. Titokban reménykedtem is. Persze közben hamar megszerveztük a találkozást. Nagyon jól éreztük magunkat ennyi idő után. Sokat beszélgettünk, és nem tudom, helyesen tettem-e, de amikor másodszorra találkoztunk újra, felvitt magához és lefeküdtem vele. Teljesen másnak éreztem az egészet, a hangulatot, nem úgy mintha csak szeretők lennénk. Nem olyan, mint régen. Ennyire megváltozott volna? Nem ilyennek ismertem meg őt.A szülei előtt is mutatkozott már velem, régen persze bújkáltunk mindig.Még szóban nem mondta ki hogy együtt vagyunk, de úgy érzem már egy párt alkotunk.Csak nemrég hallottam tőle egy olyan mondatot hogy megvan egyedül, nem kell neki barátnő. Vajon akkor most komolyan gondolhatja ezt az egészet ? Vagy csak azért kellek neki, hogy legyen ágyasa? Attól félek megcsalna engem is ugyanúgy. Vagy higgyek abban hogy pozitív irányban változott? És még egy kérdés, vajon belém tudna -e szeretni ezek után?


2011. febr. 6. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Le kell ülni megbeszélni, hogy akkor most mi van köztetek: csak szex, vagy már több. A legjobb, ha megkérdezed tőle, hogy az a mondat mit akart jelenteni. Második kérdésedre válaszolva: igen, lehetséges hogy beléd szeressen - elméletileg. Gyakorlatilag egyáltalán nem biztos, ha ilyen kijelentéseket tesz.
2011. febr. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt fogom tenni, csak elég nehézkes. Valahogy próbáltam már felhozni a témát de mintha terelni kezdte volna a szót mikor pl. azt kérdeztem hogy mit szólt az édesanyja hozzám miután látott minket együtt?! Ezért is lennék kíváncsi inkább hogy kívülálló hogy látja, persze aztán ráeröltetném a beszélgetést iss.
2011. febr. 6. 01:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát kívülállóként kicsit olyan, mintha - ahogy te is mondtad - ágyasa lennél.
2011. febr. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!