Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van egy barátom,44...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy barátom,44 éves én 20 éves vagyok, van 2 fia, egy 19 éves és egy 5 éves. Miattam hagyta el a gyereke anyját, mert szerelmesek lettünk egymást. Együtt éltünk, de jöttek a gondok, furcsán kezdett viselkedni ezáltal én is.

Figyelt kérdés
Állítása szerint azért, mert hiányzott neki nagyon a fia. Visszament a kisfiához, de mi már nem találkozunk, mivel visszament a nőhöz is. Azt mondta, hogy csak engem szeret, nélkülem nem tud élni, de nem akar idézem " szar ember lenni, hogy meg sem próbálják újra együtt " nem tudom, hogy most mit csináljak, várjak rá vagy hagyjam inkább és keressek mást mivel aki egyszer megteszi máskor is megfogja. Szerintetek?

2013. jan. 25. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet hagyni kell a francba!
2013. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Tükörbe tudsz nézni?

Bár jó móka lehet egy idősnek lenni a nevelt gyerekeddel. :D Hagyjad szépen őket békén. Nagyon jól tette, hogy a botlása ellenére visszament a családjához, ha a felesége visszafogadta! Többre vágyik, nem egy 20 éves nőcskére, törődj bele.

2013. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
alapból azt sem vártam volna meg,hogy MIATTAM elhagyja a családját...szerintem ez nem helyes,inkább keress egy kevésbé zűrös pasit.
2013. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ezzel a szöveggel már a barátnőmet is szédítették el....vagyis hasonlóval.

Nem számíts szerintem semmi jóra...

2013. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
zárd le.
2013. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hülye tyúk, nemhogy a 19 éves fiával jöttél volna inkább össze.
2013. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A gyerek anyja is 28 éves.
2013. jan. 25. 19:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Mit gondoltál, hogy örökké tart?!
2013. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Diavolino44 ***** válasza:
100%

hmmm

Ez már kezdtem azt hinni,hogy ilyen létezik.

Ha a gyerek anyja 28 éves és a legidősebb gyerek 19 akkor 9 évesen szült. :)

Nah trollkodj máshol

2013. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak az 5 éves az övé, a másik fia csak nevelt fia, a barátomnak egy másik kapcsolatából van.
2013. jan. 25. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!