Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj annyira, hogy akinek a legfontosabbak voltunk az életében, és most már nem szerelmes. Mimeg szerelmesek lettünk belé. Fordítva vagyok tán összerakva? Tanács

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 02:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt egy kicsit bővebben is kifejthetnéd, mert elég kusza...
2013. jan. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kapcsolatban magamra figyeltem, most hogy vége ő került előtérbe. Miért nem akkor mikor eggyütt voltunk
2013. jan. 24. 02:13
 3/10 anonim ***** válasza:

minek a királyi többes?

fogalmazd meg normálisan,magadra illesztve,legalább anonimben legyél már bátrabb.

2013. jan. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mert önző érdekek vezéreltek, miután elhagyott, magadat hibáztattad, ami szintén önzőségre utal...Mert továbbra is magadhoz láncolnád az önző vágyaid miatt...

Szokj le az önzésről.

2013. jan. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Egyszerűen annyi, megszoktad hogy veled van, miután ez az érzés megszűnt,vissza akarod kapni. De szerintem ha már nem szerelmes és te csak MOST kezdtél el az lenni,akkor nem bántásból de szerintem hanyagold :(
2013. jan. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A szakítás után ujra felkeltette az érdeklődésemet, 2 havonta tudtunk csak találkozni. Otthon ülös volt, semmi mondani valója. Miután vége lett egyre jobban felkeltette az érdeklődésemet. És bánt hogy elveszítettem. Én lettem most otthon ülös, most pont fordítva van, én tűnök unalmasnak.
2013. jan. 24. 02:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Mintha csak én tettem volna fel a kérdést :D. Engem is érdekelne valami válasz de szerintem ez távol áll az önzőzéstől, mert bár megszoktam , hogy velem van, azért a lelkem kitettem azért hogy ő boldog legyen.
2013. jan. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
HÁHÁHÁÁÁÁÁÁ :D
2013. jan. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Önsajnálat, semmi több.Az írásod arról tanuskodik, hogy érzés nem volt nálad.
2013. jan. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Közhely, de sokszor igaz, hogy akkor jössz rá valakinek/valaminek az értékére, ha elveszítetted. Ez egy nagy szívás, sajnos. De gondolj arra, ha most vissza is szereznéd, vajon szeretnéd ugyanúgy? Vagy megint elmúlna iránta az érdeklődésed? Lehet, hogy csak azért vonz most, mert elérhetetlen.
2013. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!