Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megijedt tőlem a srác? :S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijedt tőlem a srác? :S (részletek lent )

Figyelt kérdés
Találkozgattam egy fiúval akinek elég régóta tetszem. Elmondta, hogy oda vissza van. Nem hülye gyerek még mielőtt bárki bármi ilyet is feltételezne! Találkozgatások után mindig úgy váltunk el, hogy tervezgettük a következő találkozást. Most pedig nem igazán keres. Elvileg nagyon jól érzi magát velem és szívesen találkozna, de akkor miért kerül mostanság! Srácok, erre mondjatok valamit! Egy fiú, ha egy lányért oda meg vissza van akkor mitől torpan meg? :/ Én, ha valakivel nem akarok lenni akkor annak nem mondok semmi biztatót, hanem megmondom őszintén. Mért kell kétségek között hagyni a másikat!

2013. jan. 26. 03:46
1 2
 1/13 Pretty Ballerina ***** válasza:
Lehet, hogy nem volt képe azt mondani, hogy nincs következő alkalom.
2013. jan. 26. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Neki nem jöhetett közbe semmi?
2013. jan. 26. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sztem beparázott a puncitól XD
2013. jan. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Elvileg nagyon jól érzi magát velem és szívesen találkozna"



Elvileg.

2013. jan. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Esetleg nem akar komoly kapcsolatot, van egy másik lány a képben, meggondolta magát, közbejött valami, vagy szimplán csak beszari. A lehetőségek száma végtelen! Kérdezd meg!
2013. jan. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem hülye a gyerek és otthagyott, akkor biztos, hogy volt oka. Nem hinném hogy te olyan jó parti vagy.
2013. jan. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem finishben vagy, hívd el te és beszéljétek meg, lehet csak beparázott, nem biztos h tőled, lehet a szitutól, akar ő téged valószínű, csak nem hiszi el, h te is őt, ne hagyd elmenni, megbánnád, találkozzatok és beszéljétek meg őszintén.
2013. jan. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a lehetőségek száma rohad* sok, de megkérdeztem és azt mondta minden ok, de valami még sem minden ok.

Mondjuk a gyanúm, persze csak egy idióta női megérzés, de szerintem más csajszi lehet a dologban...

Minden esete köszönöm :)

2013. jan. 26. 15:53
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem hagyott ott, mert tartjuk a kapcsolatot csak úgy érzem nem igazán fektet a dolgokba energiát és nem keresi a lehetőséget a találkozgatásokra!!!
2013. jan. 26. 15:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor te se keresd! Ne pazarold rá az energiádat!
2013. jan. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!