Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szex volt, lehet belöle kapcsolat? Részletek lenn.19 /l. A srác 23.

Figyelt kérdés
Nemrég ért véget egy kapcsolatom, és egy sráccal ezt követöen lefeküdtem. Ismerősöm volt,csak közelebb kerültünk egymáshoz így. Csak "arra" kellett, viszont azota ugy gondoltam jo lenne vele összejönni. Kérdeztem töle h lenne e kedve találkozni, azt mondta h persze. Adtam neki lehetöséget, hogy szexelni akar, beszélgetni , vagy vhova elmenni. Azt mondta rá, hogy ami jo azt meg kell ismételni. Nekem így egyértelmű h csak azt akarja.. alig írt vissza.. csak a találka idejéröl érdeklödött..Lehet vmi komolyabb esetleg? Indított már vki így egy kapcsot?
2011. aug. 30. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebből te már ne várj sosem kapcsolatot, te már örökre csak egy r.banc leszel a fiúnál!!


Nem kellett volna adnod magad könnyen.

2011. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

@22:41

Meg kell, hogy cáfoljam a kijelentésed, nekem is volt egyéjszakás kalandom, és meglehetősen hosszú kapcsolattá nőtte ki magát. Sőt, még a szakítás után is tartjuk a kapcsolatot.

2011. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elég valószínű,hogy ebből már nem lesz kapcsolat.
2011. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kitudja,attól függ szerintem,hogy mennyire hangolódtok össze...

sztori: fiú és a lány találkoznak egy buliban(tök ismeretlenek egymásnak)10perc után vadul csókolóznak,de szexig nem jut el a dolog,egyéb külső okok miatt. Pár hét múlva a lány kap egy mailt a sráctól az egyik közösségi portálon. Találkoznak,közös hullámhossz megvan és már a sex előtt is nyitott az út. Belemennek,hogy egy éjszaka. Majd ebből több éjszaka lesz,egyre több beszélgetéssel,semmi kötöttséggel...Egy idő után viszont ez már nem elég,és összejönnek,fél év után összeköltöznek...5 év után pedig már házasok...

2011. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tseppkoe ***** válasza:
Hajrá!
2021. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!