Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hívjam el én találkozni? 14/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívjam el én találkozni? 14/L

Figyelt kérdés

van egy fiú,akit novemberben ismertem meg egy iskolában,ahol órákat tartottak. 4ilyen óra volt eddig

,most lesz az utolsó. egész jól elvagyunk,úgy vettem észre,hogy tetszem neki !(szituálciókat privátban elküldöm,ha valakit érdekel) . fb-n bejelöltem,eddig 2x beszéltünk,egyszer ő írt rám,egyszer én rá. nekem már az első óra óta tetszik,az is lehet ,hogy szeretem.

mit tegyek?



2013. jan. 27. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
hívd
2013. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hívd:)
2013. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, sok vesztenivalód nincsen! Ha meg nem jön össze, vedd úgy, hogy gyakoroltál! :) Sok sikert!
2013. jan. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hívd
2013. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
felőlem..
2013. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hívd!
2013. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de mégis mit mondjak neki?
2013. jan. 27. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!