Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi az első tali végén úgy "búcsúzik", hogy én hivjam ha találkozni akarok. Akkor ez vmi béna lerázós szöveg?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 11:47
 1/7 anonim válasza:

Hát nem tudom én ilyet még nem csináltam. Lehet nem mutattad azt hogy te akarsz e vele még találkozni.

Így viszont ő tudatta veled hogy ő benne lenne, de nem volt biztos, hogy te is benne lennél.

2010. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

velem is volt már ilyen, volt egy randink, utána ő felvetette, hogy lehetne következő is, én mondtam, hogy még nem vagyok benne biztos, mert akkor még éppen kifelé voltam az előző kapcsolatomból, de fél lábbal még benne (ezt el is mondtam neki), így ő is azzal búcsúzott, hogy hívjam, ha kész vagyok.

Attól függ milyen volt a randi. Ha pl az ült az arcodon, hogy unatkozol stb...akkor lehet, hogy elbizonytalanodott szegény, és csak egy kis bíztatásra vágyik. Szerintem ha le akarna rázni azt megmondaná.

2010. júl. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát...a randin végig emlegette h majd ha legközelebb találkozunk, stb..de sztem neki pénzes csaj kell, és ugye hazavitt, és látta a házunkon h nme vagyok pénzes...és ez után mindta, és szóval én erre tippelek....h valójában csak le akart rázni emiatt, csak nem akart bunkó lenni.

ez a pénzes csaj kell neki persze csak feltételezés....merth pénzes pali..és az ilyenek "olyan" csaj kell...

2010. júl. 27. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:

áá nem feltétlen pénzes csajokra buknak a pénzes palik.. :/

ha tetszel és tényleg bejössz neki akkor nem érdekli hogy pénzes vagy-e vagy nem. És szerintem ha nem akarna veled továbbra is találkozni nem mondta volna hogy hívd fel ha talizni akarsz vele.. én igy gondolom.. (:

2010. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

és akkor mit csináljak? mikor hivjam...?

de akkor is tökbénának érzem, szerintem ha egy pasinak kell a csaj, akkor igenis tegyen érte, és az, hogy felhivjon igazán nem kerül nagy erőfeszítésbe...szóval valahogy akkor sem értem...na meg miért "gondolta" meg magát hirtelen..a randi alatt még lesz 2.találkozó, és pont a "végén" hirtelen nem...most ez nem fura??

2010. júl. 27. 13:15
 6/7 anonim válasza:

Ez egy jó kérdés. Engem is végig talira hivtak,jelezvén,hogy az sms-t magam irjam. Ma már sajnálom,hogy megtettem.

Nem biztos, de lehet, lerázós válasz érkezett: állitja, hogy neki most néhány hétig nem jó! - nem reagáltam - pasi után ezek után nem futok, szerintem igy rázott le,előtte játszott csak velem. Nektek mi a véleményetek?

Ehhez tudni kell, másfél évvel ezelőtt szakitottam vele...

2013. ápr. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sztem h igy bucsuzott, akko vagy hagyd ott, vagy kerdezd meg a velemenyet. persze nem ugy h "teneked a penzes csajok jonnek be?" vagy barmi. inkabb kerdezd meg h miert hivjad te ot. habar ez meg igy is kisse furan hangzik...viszont h normlaisan megindokolja, akko annal jobb. egyebkent h mar tobbszor mentel el vele v.hova es nagyjabol tudod h erdekled, akko seemi gond az aggodalomra.
2013. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!