Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes lemondanod mindenről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lemondanod mindenről amit szeretsz, hogy egy valakivel legyél? Megéri? De mi lesz egy idő után?

Figyelt kérdés

Tinik válaszára nem vagyok kíváncsi.

Lehet vajon mindenről lemondani, ami téged érdekel, amit szeretsz, és lehet úgy boldogan élni a szerelmeddel(kérdőjel) Ha cserébe vele lehetsz, de nem élhetsz a hobbidnak, nem ott laksz, vagy nem úgy, ahogy szeretnél, és mindenről lemondasz, az életstílusodról, akkor úgyis boldog lehetsz (kérdőjel) Ha már nem lehetsz önmagad, de a pasival lehetsz, akit szeretsz (kérdőjel)



2013. jan. 28. 02:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy boldog lehetsz a szerelmeddel így is, ha lemondasz dolgokról, viszont boldogabb lehetsz, ha nem mondasz le.

Hiszem, hogy minden vágyunkat, hobbinkat össze lehet egyeztetni azzal az emberrel, akivel letudnánk élni az életünket. Értem ezt a lakóhelyre is, nem kell egy helyen laknotok, meg nem kell feladni egyikőtöknek sem az álmait, vagy az otthonát... Ha 2 ember tényleg egymáshoz való hosszú távon, akkor szerintem össze tudják úgy hangolni az életüket, hogy egyik fél se érezze úgy, hogy bármit is feladott.


24/L

2013. jan. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Rövid távon lehet, de sokáig nem fog működni a dolog. Sokan azt mondják, hogy ha azzal vagy, aki szeretsz, mindent megold, de az ember boldogságát nem csupán egy személy fogja meghatározni. Amit felsoroltál, az is szükséges hozzá.


18/L

2013. jan. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Konkrétan arra gondolok, hogy a pasim külföldön szeretne a továbbiakban élni, nekem meg itt van mindenem (jól fizető állás, család, barátok, a rokonok, a hobbim, a lovaim, az üzletem, a terveim, a mindenem). Külföldön meg gyakorlatilag semmin és senkim nem lenne a páromon kívül, abszolút semmi. :( Szeretem, és nem tudok nélküle élni, de egyik oldalon ő van, a másikon meg az életem. Egyiktől sem szeretnék megválni. Sokan azt mondják a külföld a jövő, de nekem itt is jó, itt is jól keresek, és ami a lényeg, itt van mindenem. Van egy szép kertes házam, és ott csak egy lakbér lenne. A párom nem hajlandó itt maradni. Szeretem őt, nagyon szeretem, de ti mit tennétek a helyemben? Nem olyan könnyű mindenkit itt hagyni egy valaki miatt.
2013. jan. 28. 03:04
 4/13 anonim ***** válasza:

Én személy szerint, bármennyire is fájna neked nem hagynám itt a biztosat, meg azt a sok mindent, a bizonytalanért.

Miért kéne itt hagyni mindent, amit hosszú évek alatt felépítettél magadnak/magad körül? Szerintem, ha ki mennél a pároddal, ezek hiányában egy idő után boldogtalan lennél. :/

2013. jan. 28. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja! 43/F voltam. :)
2013. jan. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 omba ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a boldogság épülhet arra, hogy minden megszokottról le kelljen mondani.
2013. jan. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha valaki, főleg középkorúként beleszeret valakibe, és viszont szeretik, nem a vagyonát fogja választani.

A vagyont, és az egzisztenciát csak az választja, aki nincs érzéssel a kapcsolatban, és fontosabbnak itéli meg-mint az adott embert.

Lehet szövegelni az ész stb-ről, csak felesleges.

2013. jan. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nem. Ha olyan kapcsolatod van, aki nem tolerálja a hobbid, azt, amit szeretsz, amiben jól érzed magad, akkor esélytelen a dolog hosszú távon.

26F

2013. jan. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Te felepitettel egy eletet itt, amit szeretsz. Jol elsz es a csaladot is lehet itt szeretned. Mindezt feladni egy valakiert aki 40 ev mulva is ott lesz sem erne meg. De nem hiszem, hogy ti addig egyutt lesztek. gondolj bele, elvesztenel mindent amiert kuzdottel lehet a nagy semmiert, mert nem biztos, hogy bejon kulfold. Te sem erezned jol magad ami feszultseggel jarna. Szoval szerintem ne add fel a biztost egy olyan eletert ami lehet csak fel ev lenne mert nem jonne be a szamitas. De persze ez az en velemenyem
2013. jan. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne legyél hülye!

Felépítettél magadnak valamit, nyilván sok munkával, ne hagyd itt! Ezt a legkomolyabban mondom! Nekem volt egy exem, miatta majdnem ott hagytam az egyetemet. Szerencsére a szüleim észen voltak! Arról nem beszélve, hogy én is sok mindenről lemondtam miatta és nagyon bánom utólag. Nem lehet az ember úgy boldog, ha mindenről lemond 1 valaki miatt. A kapcsolatunk végére rajtam is kijött az egész, boldogtalan voltam. Ne add fel a te saját életed egy másik miatt, a szerelem mulandó és ha elmúlik, akkor mit csinálsz?

2013. jan. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!