Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? . Volt már valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? . Volt már valakivel ilyen vagy hasonló eset?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliba nagyon helyes ő most 9 én pedig 10. osztályos. Annyira bejön meg minden de van barátom és hát egyre többet gondolok arra bizonyos fiúra még szeretem a barátom de mintha kezdenék beleszeretni abba a fiúba pedig nem is ismerem csak tudom és ennyi.Most mit tegyek ?

2013. jan. 24. 18:50
 1/9 Pretty Ballerina ***** válasza:
80%
Érdekes fogalmaid vannak a szerelemről. :D
2013. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Várj még pár évet és rájössz, mi a szerelem. A vonzódás egy ismeretlen iránt vagy a tetszés nem a beleszeretést jelenti. ;-)
2013. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon vonzódom hozzá.:)
2013. jan. 24. 19:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem is ismered? Nem vagy szerelmes...
2013. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jojo akkor nem vagyok szerlemes belé csak nagyon de nagyon tetszik nekem ;-)
2013. jan. 24. 20:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Na jó, akkor nagyon tetszik neked. :-) Szóval ha így van, akkor nincs más dolgod, mint szakítani a mostani barátoddal, mert bár nem biztos, hogy az lesz a nyerő, aki most tetszik, de a mostani barátod biztosan nem. Ha szeretnéd, ha szerelemmel szeretnéd, nem látnál meg mást rajta kívül és főleg nem esnél gondolkodóba, hogy mit csinálj most. Egyszóval tisztességesebb szakítani a mostanival, majd megpróbálni megtalálni azt, aki mellett nem látsz meg mást. ;-)
2013. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igen ez lesz a legtisztességesebb :||
2013. jan. 25. 20:55
 8/9 anonim ***** válasza:
aterzem helyzeted kedves kerdezo. Ilyen nekem is volt sot talan meg van is. Vki ezt platoi szerelemnek hivja vki meg puszta rajongasnak es vmi fajta vonzalom van koztetek. Sztem ne tegyel semmit vagy talan annyit h probalj a sraccal megismerkedni aztan majd meglatjatok h mi lesz. Sok sikert neked...
2013. jan. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat mar mind 1 mert a baratommal szakitottam.De azert koszonom most mar biztos hogy megprobalok vele osszejonni :)
2013. jan. 27. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!