Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » FIÚK! Mit éreztek/gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mit éreztek/gondoltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Mit éreznétek akkor ha a volt barátnőd akit még szeretsz,össze jön egy jó haverotokkal??

2013. jan. 28. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Azt hogy szakítottunk,és bár nem kellemes érzés,de nem szabhatom meg neki,hogy kivel ismerkedhet......
2013. jan. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
mármint nem az,h nem szabhatom meg,hanem az h jó haverral... :)
2013. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmit.
2013. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Volt már ilyen. Kimentem a puszta közepére ordítani egy nagyot, aztán bringára pattantam és úgy széthajtottam magam, hogy lebetegedtem 3 hétre. Tetves életem legszarabb hetei voltak.
2013. jan. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Na ennek is annyi..k*rvajó..
2013. jan. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Ha tényleg jó haver, akkor nem jön össze vele. Vagy legalább elötte megkérdezné tőlem hogy zavar-e a dolog.
2013. jan. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hasonló eset volt, de egy fokkal szarabb, ugyan is én lettem hitegetve a csaj által bele is szerettem, de mire léphettem volna, már össze is jött a legjobb barátommal... de ez kb. 72 óra alatt zajlott le.. az utána következő hetekben a pokolban éreztem magam.
2013. jan. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen nem barát, főleg ha tudja, hogy te még szeted a csajt. Exem legjobb barátjával kölcsönösen vonzódtunk egymáshoz már a kapcsolatunk alatt is(nem csaltam meg vele az exem és nem is emiatt mentünk szét)de mondta mikor szakítottunk és rólunk beszélgettünk, hogy ez nem fog működni, mert erre ő nem lenne képes úgyhogy inkább ne is nagyon beszéljünk többet:( Pedig exem egy görény volt, soha nem is szeretett, azzal szakított velem, hogy megunt. Szóval egy k*rva szava se lehetett volna, ha összejövünk XY-al:( De ő mégis korrekt akart maradni (szerintem exem hazudozott neki a szakításunk okairól).
2013. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
jó haverom nem jönne össze exemmel.
2013. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Barátok,párja,exe TABU!!!!!
2013. jan. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!