Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a szünetről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a szünetről? Hogyan kell ilyenkor viselkedni? (Elsősorban hölgyek válaszát várom. )

Figyelt kérdés
Egy éve ismerem a barátnőmet. Rajongott értem, és hosszabb távra is tervezett volna, de én a múltbéli csalódásaim miatt féltem megnyílni, kimutatni, mennyire szeretem. Voltak vitáink is sajnos. Úgy egy hete alaposan elbeszélgettünk. Mondtam neki, sajnálom, hogy hibáztam (gyerekes voltam, féltékeny és gyáva megnyílni), de nem mentegetőzöm, ember vagyok, vállalom a döntéseimért a felelősséget. Úgy érzem, ő is hibás, mert nem kommunikálta le idejében és jól, hogy neki pont az érzelmek erős kifejezése kell. Úgy vélem, ez egy konfliktus, amit meg tudunk oldani - én képes vagyok megnyílni, "romantikusabb" lenni, cserébe ő kommunikáljon másképp. Azt mondta, fél, hogy már nem akarja látni más oldalamat, fél, hogy ha most elbizonytalanodott, nem teszi-e meg máskor. Mondtam, hogy nem, mert nem adok erre lehetőséget. Szünetet kért. Mondtam, hogy kapcsolatban két ember vagy meg tudja oldani a problémáit vagy nem, ez utóbbi esetben nincs értelme folytatni, de szeretem, ezért megadom neki, jövő hét elejéig (gyakorlatilag gyáva voltam kimondani, hogy akkor legyen vége, ez van). Mondtam, a szünet alatt nem keresem. Azóta kétszer is kommunikálnunk "kellett", és nagyon kétértelmű jelzéseket ad, és mintha "nehezményezné", hogy nem keres(t)em. Mi lenne ilyenkor a "helyes" lépés, ha nem akarom elveszíteni? Mindenki véleménye érdekel, de főlek olyanoké, akik már átestek hasonló szituáción!
2012. jún. 8. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Általában ha egy lány azt mondja,hogy legyen szünet,általában tesztel.Azt várja,hogy bizonyíts!Úgyhogy mindent bele :) Az a fontos,hogy ne legyél tolakodó,mégis érezze azt,hogy bár szünet van köztetek,de nagyon hiányzik neked,és szeretnéd folytatni,amit elkezdtetek.Írj neki kedves smst,esetleg küldj neki virágot.A találkozást viszont ne erőltesd,amíg nem ő ajánlja fel.Időre van szüksége,hogy átgondolja,de jól fog esni neki,hogy ez alatt az idő alatt is érzi,hogy szereted.

20/L

2012. jún. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Előző! Azzal tisztában van, hogy szeretem. A fontos, ő szeret-e annyira, hogy áthidaljuk ezt a nehézséget. A baj az, hogy megmondtam, nem fogom keresni, következetlen pedig nem akarok lenni, hiszen ha azt látja, hogy A-t mondok és B-t csinálok, tehát "bizonytalan" vagyok, hogyan várhatnám el tőle, hogy biztonságban érezze magát mellettem... Vagy túlkombinálom?
2012. jún. 8. 15:56
 3/7 Johnny B. Goode ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Mivel ő kérte a szünetet, így visszaadta önként a szabadságodat. Élj vele! ;)

A helyedben felhúznék minden lányt, akit csak lehet közben, hátha megtanul értékelni a csaj, esetleg találsz megfelelőbbet...

2012. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26/L vagyok, nálam a szünet = a szakítással. ha szünetet kért akkor ne várja el hogy keresd. én ha szeretek valakit nem kérek szünetet, se azt hogy ne foglalkozzon velem. ha már kétely van benne tefelőled akkor szerintem ez már nem lesz olyan amilyennek kéne lenni. szünet után felmelegített kapcsolat nem olyan mint a káposzta. egy ételt nem lehet egy kapcsolathoz hasonlitani. ha te nem mertél menyilni az nem feltétlen a te hibád, neki kellett volna tetteivel a tudtodra adni közeledni, hogy bizalmat keltsen beléd, dolgoznia kellett volna azon, hogy megtudj nyílni neki. én sem nyíílok meg akárkinek, mert akkor sebezhető lennék, és árki bárhogy megbánthatna, csak annak akit megismerek alaposan, és ugy vélem megbízható. én nem adtam volna szünetet neki, hanem vége. ha szülök egy gyereket, és a mindennapi gondok miatt kiakadok én nem kérhetek szünetet tölük, hogy ne létezzennek, mert akkor is lesznek. tudom durva példa, de ha valaki valamit elkezd, ne mondja hogy szünet mert olyan nincs. döntse el hogy kell e neki vagy sem és mondja meg. különben is az nem szünet ha közben elvárja hogy még te kaparj utána. neki kellett volna bizonyitani ha tudja min mentél előtte keresztül, neked meg hagyni hogy megtegye. nem arra gondolok, hogy lefekszik e veled hogy megbizz benne, hanem másról. attól hogy lefekszik valaki valakivel, nem biztos hogy meg is lehet benne bizni. neki kell megtalálni a módját,hogy mutassa ki számodra hogy szeret és nem ver át.majd írj privit mi volt.
2012. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első válaszolónak kérdezem, mi a fenét kéne a pasinak bizonyitani? ha nincsen a csaj felé bizalom akkor nehogy már a pasi teperjen a csajért, hanem neki kéne gondolkozni miért nem bizik még benne a pasi, és ha megvan tenni ellene. ha 1 év alatt nem nyerte el a pasi bizalmát annak oka van és nem feltétlen a pasi hibája
2012. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Qrva sok csalódásom volt a múltban, a kapcsolataimban, és féltem, hogy megint pofára esek. Nem beszéltem neki ezekről. Úgy érzem, nem az ő hibája, hogy nem tettem meg. Bíztam benne, megtehettem volna, egyszerűen nem akartam nagyot csalódni, alaposabban meg akartam ismerni. A kapcsolatunk első felében sokkal többet tett értem, mint én őérte...
2012. jún. 8. 16:51
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Kedves 16:28 ! Egy kapcsolathoz 2ember kell,és ha nincs meg a bizalom,az is 2ember hibája.Gondolom te is a büszke férfi nemhez tartozol,ez a válaszodból egyértelmű.Egy lánynak igenis jól esik a figyelmesség.Még akkor is,ha szünet van éppen.Mert a szünet nem feltétlenül egyenlő azzal,hogy vége.Csak annyit jelent,hogy van min gondolkodni,és ha nem találkoznak,akkor tiszta fejjel könnyebb.Egy kapcsolatban mindkét félnek bizonyítania kell.Mint ahogy a kérdező is írja,"mintha nehezményezné,hogy nem kerestem"...Tehát csak arról van szó,hogy arra kíváncsi,hogy a srác mennyi ideig bírja nélküle.Ez egy teszt.Kicsit próbáljatok a dolgok mögé látni!Befektetés nélkül nincs győzelem!
2012. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!