Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha tudnátok, hogy a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudnátok, hogy a párotokat lefogják csukni ti mit tennétek? Hogyan tudnátok erre felkészülni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagy esély van rá, h lekell ülnie egy bizonyos időt, Hogyan tudnék erre felkészülni?

Az olyan válaszok, hogy hagyjam el stb.. nem érdekelnek! Tisztába vagyok minden dolgával, és nem olyan dolgokért fog ülni mint pld gyilkosság lopás...

Nagyon félek, hogy kifogok bukni nagyon, ugyanis volt előzetesbe 30napot 2 hónapja, és valami borzasztó volt az is!

Valaki segítsen légyszi!



2013. jan. 28. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Haditervet készítenék a szökésére.
2013. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A gyilkosságot ki nézi le??

Ha vki megöl vkit ebbe a szlgyen világba arra már felkell nézni!!

2013. jan. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Aztán majd sírsz keseregsz h milyen sz@r az életed, ilyenkor mondják h "kell a jó? Nem! Kell a rossz? Kell!"


Szenvedni fogsz mert ha börtönbe kerül annak oka van, és az nem egyszerű, deha neked ez kell akkor légy tisztában azzal h kínlódni fogsz mert erre nincs megoldás a te esetedben.

2013. jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tisztába vagyok minden dolgával, és nem olyan dolgokért fog ülni mint pld gyilkosság lopás...


Pont, hogy NEM ilyenekért fog ülni, kedves előző!

2013. jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mármint előző előtti
2013. jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Next 3 day című filmet és az alapján szöktesd ki:)
2013. jan. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem még be nem megy dhugjatok sokat
2014. júl. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!