Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok a párotokat, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotokat, ha a családjában már megjelent valamilyen örökölhető betegség?

Figyelt kérdés
A párom családjában előfordult néhány genetikai eredetű megbetegedés, amelyek családi halmozódást mutatnak, a legsúlyosabb ezek közül az Alzheimer. Félek, hogy a születendő gyermekem örökölhet ezek közül valamit. Megfordulna ilyen esetben a fejetekben, hogy elhagyjátok a szeretett párotokat, és mással alapítsatok családot?
2013. jan. 26. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
aha
2013. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem , eszemben sem jutna. Esetleg elmennék genetikai tanácsadásra, stb. Hol élünk, Gattacca-ban?
2013. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

konkrétan az unakohúgom vőlegénye nagyos súlyos epilepsziás,nem régen derült ki.

még nem kérdeztünk rá direktbe,hogy hogyan tovább,mert tényleg összeillőek és imádják egymást,de szaporodni így nem lenne érdemes.

nem egy családtag már hangosan ki is mondta ezt,engem annyira nem foglalkoztat.

az én véleményem annyi,hogy amikor kiderült,hogy a nőstény kutyám nagyon enyhe epilepsziás-ledermedés,szemmozgás-ivartalanítottam,pedig alapjában véve ellene vagyok az ilyesminek.

2013. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem hagynám el,a gyerekkérdést pedig alaposan,orvossal együtt megbeszélnénk
2013. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm, aki nemrég dobott több,mint valószínű, hogy bipoláris személyiség volt...és öröklődött volna tuti, de ez engem nem érdekelt volna, de így visszagondolva bántam volna, ha együtt maradunk és netalán gyerek lett volna...mivel a saját érzelmeit, kapcsolatait se tudja kezelni, hogy tenné ezt egy pici babával...
2013. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

na hát, pedig az epilepszia aztán igazán szinten tartható betegség gyógyszerrel, szemben az alzheimerrel, ami viszont csak idős korban fog valószínűleg problémát okozni

hát ilyen miatt nem, és ha ki se derül? ugyan már!

2013. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

egyből le is dobnám a Taigetoszról...

dehogy hagynám ott! ne légy önző!!

és különben is.. sosincs rá garancia, hogy a születendő gyerek beteg lesz

2013. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az Alzheimer kór kifejezetten az idős ember betegsége. Addig még sok víz lefolyik a Dunán. Egyébként is: idős korban /de már korábban is/szinte mindenkinek vannak betegségei. Vagy tud róla, vagy nem. Mire megöregszik, fel is találhatják az ellenszert. Fontosabb a szeretet, az összetartozás, s ebben az egymást segítés. Semmiképpen nem hagyám el. Ilyen alapon az ember csak akkor lehetne szerelmes, ha elcipeli a másikat genetikai vizsálatra. Iszonyatosan sokan maradnának pár nélkül.
2013. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem!! Abban az esetben hagytam el amikor megtudtam hogy az ő betegsége nagy százalékban öröklődik más miatt lett vége.
2013. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!