Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most szerelmes vagyok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerelmes vagyok, vagy mi ez? 13/L (14 leszek egy hét múlva)

Figyelt kérdés
Van egy haverom, aki mindig is nyomult, de egyszer már nagyon nyomult és smároltunk, azóta olyan furcsa érzésem van, amikor hazaértem remegtem, és nagyon gyorsan vert a szívem....azóta, akárhányszor találkozunk remegek, és olyan fura érzés lesz a gyomromban....még akkor is amikor csak rá gondolok, de amikor látom, legszívesebben elfutnék jó messzire, mégis nagyon jó megölelni, és jó érzés amikor közel húz magához, de már sok barátnője volt, és félek hogy csak szívatna, és hogy csak azért kellek neki, mert én nem ájulok el tőle....és néha annyira olyan érzésem van hogy tiszta gyökér, de szeretem, és nem tudom hogy mi ez, mert szerintem nem szeret....én ahhoz nem vagyok hozzászokva hogy valaki szeressen, félek hogy csak játszana velem...és nem tudom

2013. jan. 29. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok barátnője voooolt? Mennyi idős? :D te jó ég.

Azt neked kell érezned, h szerelmes vagy e.

2013. jan. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
basszus :o UGYAN EZ VOLT VELEM TAVALY :| figyelj, én nagyon elbasztam. Megkérdezte, hogy járunk e és nemet mondtam, mert mindenkivel kavart. Még most is fáj a szívem, mert nem tudom mi lett volna. Vágj bele! Egyszer élsz és csak a mára koncentrálj. Meg fogod bánni, ha nem, higgy nekem! Kérlek hallgass rám, nem akarom, hogy veletek is az legyen, mint velem, meg vele. Írhatsz privit is, meghallgatlak és elmondom velem mi volt
2013. jan. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
14 éves, és hát kb. ilyen 4-5 barátnője volt
2013. jan. 29. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként attól hogy elkezdesz ismerkedni vele, még figyelheted okosan, hogy vajon játszik-e veled.... Nem tudom mi itt a probléma... Nem kell azt mondanod neki hogy járjatok, elég ha próbálod megismerni és meglátod, milyen ember is... Tudni fogod hogy vajon "játszadozik"-e. Csak ne légy naív, és ha látod a rossz jeleket akkor hagyd ott.
2013. jan. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak nálam kezdődik nagy betűvel egy mondat?
2013. jan. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!