Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit tennél, ha a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennél, ha a fiú szerelmes beléd, de neked is tetszik ő, csak nem vagy szerelmes belé?

Figyelt kérdés

Képesek vagytok együtt vele lenni, még akkor is ha nem vagy szerelmes belé, de adsz neki esélyt, hátha pár hónap múlva szerelmes leszel belé?


kérlek! normális válaszokat!


2013. jan. 28. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

Ezt elénekelném neki:

"Du dám..dám dám..du dám dám dám dám dám...du dám eih eih eh eh, du dám dám dám dám dám, du dám..dám...du dámm eh eh eh ehhh"

2013. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem pont ez van (lány vagyok) ..és igen én adnék neki esélyt!
2013. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne más akibe szerelmes vagyok de nem elérhető, akkor persze hogy adnék neki esélyt!:)
2013. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy vagyunk együtt, hogy egyikünk se szerelmes a másikba, mégis adtunk egymásnak esélyt. A kérdésedre a válasz igen.
2013. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a cipőben járok, de nem tudom mit tegyek. Nem vagyok szerelmes belé, de tetszik. Félek, hogy ha összejövünk és mégsem szeretem meg, összetörik a szíve, ami biztos mert ő nagyon szeret engem. Szerintem gondold ár mielőtt döntesz.
2013. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Nézd, nyilván minden eset egyedi, de én láttam egy ilyen "románcot", és semmi jó nem lett belőle. A srác konkrétan könyörgött a lánynak, hogy járjanak, de ő elsőre visszautasította. Aztán másodjára rövid gondolkodás után belement, de csupán 1 hétig bírták együtt...

Persze attól másnál még működhet, én csak a tapasztalatom írtam le.

2013. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Adtam esélyt ilyennek, de többet nem esem ebbe a hibába. 1 évig húztam, közben többször szakítani próbáltam, mert a szerelem nálam természetesen nem jött, ő meg könyörgött és mindig megszántam... szóval szánalomból voltam bele. Vagy szerelmes vagy valakibe, vagy nem, ilyne nincs, hogy "majd kialakul". Akivel nincs meg a kémia, az sajnos megy a levesbe.
2013. jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs lehet maradi vagyok, de ha tetszik külsőre és te is neki, ha pedig belsőre bírod a búráját (nyilván bírod különben nem lennél vele együtt annyit) akkor wtf is "nem szeretem szerelemmel"?..
2013. jan. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolat kölcsönös szerelemmel kezdődjön, esélynek ott az ismeretség. Ha a szerelemre tud várni a másik, a kapcsolaton mi olyan sürgős?
2013. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!