Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valentin napra szeretnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napra szeretnék egy levelet írni egy lánynak? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy eléggé megbántottam meg bunkó voltam ezzel a lánnyal és azt szeretném tudni, hogy elég ha csak annyit írok le, hogy szeretem stb... vagy bocsánatkérés is mehet bele?


Meg emellett bármiféle jó tanácsot is elfogadok mert igazából alapból nincs is ötletem, hogy konkrétan mit írjak neki,csak azt tudom, hogy valamit akarok...


17F



2013. jan. 29. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha megbántottad, akkor egy bocsánat mindenképpen jó lenne.
2013. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bogesz:) ***** válasza:

Hát én pl nagyon örülnék, ha egy ilyen levelet írna az a csávó aki nagyon megtetszett nekem, és közölte, hogy nem vagyok az esete...amúgy sztem egy bocsánatkérés tényleg beleférne, ha bunkó voltál vele..:) hát írjál nenki szép dolgokat:DD igazából olyanokat, hogy pl.: nagyon sajnálom, hogy bunkó voltam veled...de rájöttem, hogy nagyon kedvellek, és emiatt örülnék is neki hogyha eljönnél velem valahova és megsimernénk egymást:DD:P;) ilyen kis cuki dolgokra gondoltam, hogy örülne neki...egyébként már magának a szándéknak nagyon fog örülni hogy írtál neki, szóval ne aggódj:P:DDD

sok sikert!!!:))

16/L

2013. jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jan. 31. 18:59
 4/10 A kérdező kommentje:
jó lenne ha úgy lenne ahogy mondod, de már nagyon nem bír, olyanokat mondtam neki, hogy érthető is mondjuk, de.... mind1 azért megpróbálom
2013. jan. 31. 21:22
 5/10 anonim válasza:
Szabad megkérdezni h miket mondtál neki?
2013. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
most szerintem jobb ha nem írom le szó szerint de nagyon csúnya dolgokat...
2013. febr. 6. 20:45
 7/10 A kérdező kommentje:
vagy lehet hogy valentin napra ezt inkább nem is kéne felhozni?
2013. febr. 6. 20:46
 8/10 anonim ***** válasza:
írd le neki hogy sajnálod, aztán az érzéseid. tuti beválik :)
2013. febr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mondjuk ha olyanokat mondtál a csajnak,hogy ribi meg ilyesmi akkor ne számíts megbocsátásra szerintem.
2013. febr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
olyat, hogy ribi meg k*urva pont nem mondtam neki de ezeken kívül kb minden mást... :D
2013. febr. 7. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!