Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin napra fiúnak ez jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napra fiúnak ez jó?

Figyelt kérdés
Valentin napon kap egy milka sziv alaku bonbont, és szombston ha megyek hozzájuk akkor egy sziv alakú tortával lepném meg :)
2013. jan. 28. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Persze, hogy jó. Ennél nagyobb ajándék nem kell, de aztán ő is vegyen neked valamit, mert kínos lesz, ha elfelejti.
2013. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ő biztos nem felejti el, mert ő ragaszkodik hozzá jobban :) én félek hogy ez kevés
2013. jan. 28. 14:33
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

A szándék a fontos. Én is tortát akarok sütni és esti meglepetés desszertnek lefújom a testem tejszínhabbal.:P

L21

2013. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
tökéletes :)
2013. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és spec nagyon örülnék ennek az ajándéknak, jók nagyon az ilyen aranyos meglepik a lányoktól.
2013. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!