Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Felejetsem el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Felejetsem el, vagy van valami remény?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel interneten beszélek, és látott rólam képet,meg én is láttam róla képet, és tökre tetszik, meg szerinte is szép vagyok. A baj csak annyi, hogy Felvidéken lakik. Nem beszéltünk konkrétumot, de kezdem azt érezni, hogy beleestem. Még csak pár napja beszélgetünk, és még nem hozott fel témát arról, hogy többet szeretnee barátságnál. Csak mert nekem ő a nagy Ő. 15/l

2013. febr. 1. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is mindig azt hiszem, hogy ő a nagy Ő, de nem, mindig az lesz akibe beleesel éppen akkor! :)
2013. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, a távolság a problémád. Mert hogy ezt nem írtad le, viszont le kell feledned... Ha sok a távolság, akkor igen, feledd el.
2013. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bogesz:) ***** válasza:
Hát tényleg el kell felejtened, ugyanis elég kivitelezhetetlen a dolog...de sztem 15 évesen ne használj még olyan nagy szavakat hogy nagyŐ..bár én 16 vagyok de ilyeneket azért még ne mondjunk ilyen fiatalon..:PP
2013. febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!