Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vsn meg valami remeny hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoltan1718 kérdése:

Vsn meg valami remeny hogy visza kapjam?

Figyelt kérdés
5 eves kapcsolatom volt egy lanyal szeretem nem tudok nelkule leni nem tom tegyek h visza kaphassam.2 hete aszt mondta h vege nem szeret nem meg akar tolem semit,nem tudtam mit mondjak ki akadtam,most beszeltem vele aszt mondja h meg ismert egy fiut par napja 2-3 estet toltott vele aszt mondja h nem erdekli mas csak az a a fiu es szeretne tole kapcsolatot.nem tudom mit tegyek enyi ev utan nagyon faj.valami tanacsot szeretnek toletek.koszonom
2013. jan. 21. 17:30
 1/7 anonim válasza:

Hát fel a fejjel.Nagyon nehéz ilyenkor.Szerintem várd ki mi lesz abból a másik kapcsolatból és ha esetleg nem olyan lesz mint amilyet a lány elképzeld startolj rá újra.Hátha csak most gondolja úgy, hogy valami újra vágyik, de mikor rájön, hogy nem megy akkor esetleg a régit akarja vissza.Mindig az kell az embernek ami nem lehet az övé alapon...

És te így is szerencsés vagy, hogy egyáltalán még beszéltek és nem szakított meg minden kapcsolatot veled.

2013. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hagyam beken par napig,hetig ne tartsuk a kapcsolatot hatha ra jon valamire velem kapcsolatosan?.remelem h nem ojan lesz amijet el kepzel vele.deh ahogy beszelgetem vele erol en nagyun ugy lattam h oda van erte es szeretne tobet tole.Hat tartotuk meg a kapcsolatot anyira h beszeltunk egymasal.van egy ojan erzesem is h valamit csak jelentek neki ha meg szoba all velem vagy nemtudom:(
2013. jan. 21. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos le kell tenned erről. Guríts be te is valakit!
2013. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hódítsd meg újra. Hülyeség h nem kaphatod vissza.. Bár ehhez egy minimális érzés kell a részéről. Nekem sikerült ilyen már. Ott is összejött a csaj egy másik sráccal, de ennyi idő után (már ha van érzés tehát pl dühből szakítottatok) ritkán tud valami működni mert a lány téged fog benne is keresni. De mondom ez csak akkor áll fent ha van kötődése feléd.


Amúgy most énis hasonló helyzetben vagyok de én pl küzdök. Igazából arra gondolj, hogy veszteni nem veszthetsz már semmit sem.. Aztán ha tényleg semmi, nem törik meg, akkor hagyni kell..

2013. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem hinnem hogy fog bene keresni mert aszt mondja h nagyon kedveli.letezik hogy 5 ev utan csak igy egyszeruen meg tetszik neki valaki es amit irantam erzett semive lesz.talan az lene szerintem is a legjobb ha par hetig nem tartanank a kapcsolatot hatha ra jone h kelek neki.


h tudol kuzdeni ijesmi ellen ?ha egyszer a lany fejebe az jar h neki masik kelll

2013. jan. 21. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:

A lány fejében sokszor csak dühből jár a másik. 5 évet nem lehet eldobni, az nem úgy megy, hogy az egyik nap még szeret és úgy is viselkedik, a következő napon meg a másikat tartja a szerelmének.


Figy, ilyenkor persze, tök jó, hogy új embert ismer meg. Jól érzi magát hisz van egy kis rózsaszín köd. Aztán ez elég hamar elszokott múlni mert a másik bizony nem olyan lesz mint te! Ha pedig te is hajtasz utánna azzal zavarban tarthatod (ami elsőre gonosz dolognak tűnik, de ha VAN MINIMÁLIS KÖTŐDÉSE FELÉD(!) akkor elöbb utóbb összeomlik neki ez a 'kártyavára' amiről most még azt hiszi, hogy fasza)

2013. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nincsen semi kotodese irantam es nemis erez semit.szar hejzet
2013. jan. 21. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!