Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1 Miért hazugok a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 Miért hazugok a lányok ezzel kapcsolatban? 2 BELSŐ FONTOSABB A KÜLSŐNÉL?! 3Miért ígérnek meg dolgokat amit nem tartanak be? 4: Hazugok, gerinctelenek, nagyképűek, lenézőek?! LÉGYSZI OLVASSÁTOK ELa kiegészítést is, mert úgy van értelme!

Figyelt kérdés

1:"Félnek idegennel ismerkedni",de ha jóképű,avval persze nem!Legyen szó,bárhol az ismerkedésről,utcán,buli,pláza,átlag pasikkal elutasítóak kb 90%-ban,( és erre azt mondják sokan félnek idegenektől),DE HA JÓKÉPŰ,lám megszűnik afélelem :) xd szánalmas hazugság!


2:Ezt mondják,de a valóságban,a külső sokkal jobban számít!Hiszen,szóba sem állnak valakivel,ha nem jőn be nagyon,csak kicsit,vagy éppen elviselhető a külseje,akkor max barátkoznak(legjobb esetben)!


3:Direkt ismerkedésnél,előszőr beszélgetünk,tökre jófej (kivétel nélkűl akikkel dumáltam,ilyen volt az összes),megígéri majd beszélünk neten,de ott töröl,vagy letilt,TEHÁT HAZUDOTT,JÁTSZOTT VAGY FÉLT ŐSZINTÉNEK LENNI!


! Azt kell mondjam,hogy a szép csajok nagy része ilyen:hazug,gerinctelen,nagyképű,lenéző.....ráadásúl,külsőre tekintet nélkűl,a többi csaj is!


JAH MEG KELL JEGYEZNEM,hogy teljessen normális beszélgetés-imserkedésre úgy érzem,mást érdemelnék!

MONDJUK EGY NORMÁLIS CSAJT!



2013. febr. 3. 10:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/860 anonim ***** válasza:
100%
Néha nem akarnak megbántani, ezért találnak ki mindenfélét. A lányok sem ördögök, csak még fiatalok, és nem boldogulnak ők sem a kapcsolatokkal.
2013. febr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/860 anonim ***** válasza:
97%

OFF

Mi lenne ha egyfajta passzív ellenállásként a GyK válaszolói elfelejtenének válaszolni az ilyen típusú kérdésekre? (plusz farokhosszas, terhességes stb)

ON

Kedves kérdező, ha pár mondat után azt mondanák, hogy rühellik a képed és a stílusod, attól most tényleg jobban éreznéd magad?

2013. febr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/860 anonim ***** válasza:
75%
Jaj, legalább az úr napján se maradunk általánosító ostoba kérdés nélkül. Miért fáj az neked, hogy jóképűekkel ismerkednek? Én se mennék oda soha ronda lányhoz. Csak olyanhoz, aki külsőre bejön. Olyannak, aki külsőre nem jön be, miért alakítsanak ki kapcsolatot. Aki meg olyan ostoba, korlátolt, frusztrált, mint Te, azzal miért ismerkednének?
2013. febr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/860 anonim ***** válasza:
70%
Harmadik vagyok, és totál elírtam az egyik mondatot, így semmi értelme: "Olyannak, aki külsőre nem jön be, miért alakítsanak ki kapcsolatot."= Olyannak, aki külsőre nem jön be nekik, miért adjanak esélyt?
2013. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/860 anonim ***** válasza:
89%

Már nem azért, de ezt olvasva gondolom, milyen volt az a normális beszélgetés.

Lefordítom:

1)"Félnek idegennel ismerkedni" Ijesztő vagy, félek tőled, nem szeretnék veled egy sötét utcán összefutni.


2)Ezt talán ők sokkal jobban tudják, ne döntsd el helyettük! Mindenkinél van jobb, (ahogy olvasom, nálad sok ezer jobb is van,) szóval lehet, hogy talál mást.


3)Megadom a mail címemet, hogy ne hisztizz, majd csak lesz valami, a legtöbb pasi úgy sem áll le, amíg nem adok meg valami kontaktot. És nem mindegy, hogy milyen rendszerességgel írsz rá. Ha túl gyorsan, és sokat írsz, zaklatásnak fogja érezni, és letilt, hogy levegőt kapjon. nem te vagy az egyetlen dolga.


4) Egyszer-kétszer már leveleztem a gyikon olyanokkal, akik azt állították, hogy átlagosak, csak elküldik őket, mert nem elég gazdagok/jóképűek. Eddig kivétel nélkül mindegyik úgy írt nekem, ahogy az útszéli K-val sem lehet. Nem gerinctelen, csak menekül tőled, mert nőgyűlölő vagy, és ezt mindenki megérzi.

2013. febr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/860 anonim ***** válasza:
68%

Ezekre már korábban is rájöttek......


[link]

2013. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/860 A kérdező kommentje:

Kétoldalú az egész dolog,az igazság fáj mindenkinek!

Nekem szarúl esik,hogy semmibe néznek,annak ellenére,hogy nem vagyok negatív,sem bunkó,sem "semmi",a még valaki velem nem elutasító,vagy bunkó.........


Csajok meg kissé deformáltak agyilag a mai világban,ugyanis ha vkinek PUSZTÁN AKÜLSŐ a döntő,FONTOSABB választó ok,akkor az általában ráfázik,aztán rinyál,hogy igen a a jóképű,gazdag,vagy vagány pasija megkúrta mellette a barátnőjét is stb.....


Azt kapja a legtőbb ember amit megérdemel,de vannak olyanok,akik a jó dolgokért,mint én,csak szrt kapnak.....ebből van elegem.....

2013. febr. 3. 10:40
 8/860 anonim ***** válasza:
67%

Nem unod még?

Nem érzed gáznak magad?

Helyesen írni tanulj inkább meg előbb, minthogy itt égeted magad az ilyen idiótaságokkal.

2013. febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/860 anonim ***** válasza:
22%

Tegnap ugyan ezen lovagoltál, szóval a kérdésedet jelentettem, mert már megkérdezted egyszer.

Azontúl, csak mert itt rinyálsz és hisztizel még nem fogsz jobban kelleni senkinek.

Az ilyet a csajok messziről megérzik és azért nem kellesz még a kutyának sem, mert ilyen vagy.

Nem a külsőd miatt.

2013. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/860 anonim ***** válasza:
96%

1. Alapvetően félnek idegenekkel ismerkedni, de aki jóképű, bizalomgerjesztő, azzal annyire nem, ez teljesen logikus. Ha pedig megtetszik nekik a pasi, akkor persze, hogy szeretnék megismerni.


2. A belső tényleg fontosabb a külsőnél, de bizony a külső is fontos. A külső megfog, a belső megtart.


3. Feltehetőleg benned van a hiba. Szerintem túl fusztráltan próbálsz lányt keresni, és ezt bizony a lányok látják.


A csajokra felsorolt tulajdonságok meg általánosságban az emberekre igazak. De nem mindenkire.


Amúgy meg hogy akarsz normális lányt, ha így állsz hozzájuk? Gonosz démonoknak tartod őket. Egy külön fajnak. Pedig ők is ugyan olyan emberek, mint mi, csak másmilyen nemiszervük van.

2013. febr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!