Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm, (egy hónap mosolyszünet után mert bunkó voltam vele), szakítás közben kiderült, hogy az egy hónap alatt megcsalt engem. Mit tegyek? Igaz a válasz megvan! De itt a történet.

Figyelt kérdés

3 éve ismerem,(Határozott vagány talpra esett csaj)nem top 10-es de szerettem(ő ezt nem tudta),nem volt komoly a kapcsolatunk,de ennek ellenére nagyon jó volt,2 év járogatással telt el,kirándultunk sokat,udvaroltunk egymásnak,kedvesen megleptük egymást,,meg bla bla,láttam rajta élvezte,minden másnap találkoztunk akkoriban.Komolyan 1 évet voltunk együtt,itt mutattam be a családomnak,meg a többieknek,de ez az idő alatt inkább csak szexeltünk(de iszonyatosan jókat,volt mikor 6 órán át izgatás,simogatás,kényeztetés,tiszta nedves volt végig 2-3 orgazmus is előfordult) és nem csináltunk semmi érdekes programot.A családtagjai tiszteltek engem,barátnői féltékenyek voltak rá,ő pedig féltékeny volt minden nőre akivel én kapcsolatban voltam (idegbeteg volt szinte),sokat idegeskedett miattam,kémkedett utánam(sírt is sokszor). Én pedig nem nyugtattam meg(hogy semmi nincs),csak húztam a fejét.Igaz minden szombaton találkoztunk,de volt hogy egy hónapig nem hívtam fel telefonon,nem mondtam mennyire hiányzik,de ő ezt várta mert sokszor kérdezte tőlem,hogy szeretsz e?én férfias gőggel azt mondtam neki,hogy nem és mosolyogtam.Mindig hangoztatta,hogy senkinek érzem magam melletted,biztosan szégyellsz engem.volt,hogy ha meg akart csókolni én elhúztam a fejemet,de viccesen,nem undorodva,,volt,hogy megakarta fogni a kezemet,én erre direkt úgy fogtam meg az övét ahogy utálta,de megfogtam.Ennek ellenére imádott tisztelt engem (én is)még az utolsó napokban is mikor csendszünetet rendeltünk el.Ölembe bujt és kérdezte,hogy miért csinálom ezt vele.Könyörgött,hogy mondjam meg mit érzek iránta mert ezt már nem bírja tovább.A fő mondat az volt A KURVÁIDAT JOBBAN SZERETED MINT ENGEM!!

És eljöttünk az egy hónapos mosolyszünethez (minden nap beszélgettünk facen,,és telon felváltva,) hónao után bejelentette telefonon keresztül,hogy VÉGE!!oké mondtam, de ezt személyesen is meg kell beszélnünk. Személyesen azt mondta,hogy kiégett és akkor nyugodott le mikor eldöntötte,hogy vége.Én csak egy áldozata voltam,ez az ő hibája,és megbánta,hogy 2 randizós év után összejöttünk, NEM KELLETT VOLNA <--ezt mondta,és reméli,hogy sokkal jobban jóban leszünk mint az egy év alatt.De a szexet folytatni akarja vele.(EZ AZ 1. KÉRDÉS,Miért akarja???) Erre kérdeztem,hogy Szeret e még?? Azt mondta,hogy NEM.(2. KÉRDÉS,Miért mondta hogy nem ilyen határozottan????) Én elmondtam neki,hogy igen,bocsánatot kértem a hibáim miatt,és utána véletlenül kiderült,hogy megcsaltaz egy hónap alatt. Ez után azt mondta,hogy az nem jelentett neki semmit,csak egy éjszaka,és attól fél,hogy ezek után már utálni fogom.(3. KÉRDÉS,Ezt miért mondta,miért bizonygatja hogy nem jelentett semmit???,NEM MINDEGY HOGY MÁR MIT ÉRZEK HAMÁR NEM SZERET) Erre azt mondtam neki SOHA TÖBBÉ NE KERESSEN!!. Én nem kerestem egy hónapja,ő viszont keresett,átlagos dolgokat akart (4. KÉRDÉS,Miért keresett meg??) (5. KÉRDÉS,van értelme küzdeni??) Segítsetek légy szíves,,nem tudom eldönteni,barátait nem akarom kérdezni,Szerintetek Szeret még?? valami kell hogy küzdeni tudjak.kilátástalannak érzem most a helyzetet.



2013. febr. 1. 13:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
te alapból egy degenerált vagy, ha igy szivattad a barátnődet már bocs... de ő is degenrált, hogy eltűrte...
2013. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
1! Azért tűrte el, mert tényleg szerette a csaj. Ilyenkor sok mindenre képesek. Válasz: Te ismered a csajt, mi nem. A legjobb lenne, ha tényleg beszélnétek egymással. Biztosan az érzés nem múlik el olyan gyorsan, de a viselkedéseddel ezt ki is tudod ölni belőle.
2013. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Beszélni már nem tudok, elriasztanám szerintem,meg hát már megbeszéltünk mindent,furcsa lenn ha megkeresném.

köszönöm,hogy segítő szándékkal írtál rám :)

2013. febr. 1. 14:05
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Te most komolyan ennyire büszkén leírtad, hogy mit tettél vele? Remélem hogy sorra fogják összetörni a szívedet, meg pofára ejtenek és soha egy értelmes kapcsolatod sem lesz!


Mi az hogy imádod és tiszteled? Te senkit és semmit nem tisztelsz.


Idióta..

2013. febr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ne essünk félre értésekbe,,nem csaltam meg nem vertem meg,nem aláztam meg, csak nem öntöttem a nyakába az érzelmeimet,nem vagyok az a típus,attól még szerettem.ő féltékeny típus !!!!!!!amire kért megtettem,féltem ha többet mutatok elvesztem,bas.za meg. Attól még szerettem!!!
2013. febr. 1. 14:22
 6/17 A kérdező kommentje:
A hibáimat már tudom,meg kell változnom azt is tudom,nem érdemlem meg<--ezt tudom a legjobban!! nem vagyok büszke nekem segítség kell..olvassátok végig,2 év nagyon jó volt.átunna éreztem,ha többet mutatok elvesztem, szemét vagyok tudom!!!
2013. febr. 1. 14:30
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem verted, nem csaltad, de ettől még megaláztad és nem tisztelted őt..szeretni pedig főképp nem, hiszen aki szereti a társát annak még csak eszébe sem jut így bánni a másikkal. És még csak fel sem ismered, hogy ez qrvára rossz!
2013. febr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

"Ne essünk félre értésekbe,,nem csaltam meg nem vertem meg,nem aláztam meg, csak nem öntöttem a nyakába az érzelmeimet,nem vagyok az a típus,attól még szerettem.ő féltékeny típus !!!!!!amire kért megtettem,féltem ha többet mutatok elvesztem,bas.za meg. Attól még szerettem!!!"

Te érted félre, egy kapcsolatban az nem érdem hogy nem csalod meg meg nem vered agyon, hanem alap b+! Az hogy félsz az elvesztésétől nem mentség és mégcsak nem is indok a viselkedésedre. Segítség kell? Tessék; hagyd békén ezt a csajt ártottál már neki eleget. És ha lessz akkora szerencséd hogy újra szerelmes leszel tanulj a hibádból és az új csajt már ne kínozd feleslegesen.

2013. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

"volt,hogy megakarta fogni a kezemet,én erre direkt úgy fogtam meg az övét ahogy utálta,de megfogtam"


én már itt azt gondoltam, hogy jól tette a csaj,hogy szakított veled. hát még, mikor továbbolvastam. én egy pillanatig nem tűrtem volna,hogy az állítólagos szereteted mellett így viselkedj. Mélyen megbántottad és megaláztad őt, még ha nem is látod át. Azt mondta,hogy nem szeret, méghozzá határozottan. Mintha te is ezt mondtad volna neki korábban, nem ? Milyen érzés?

2013. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Hát ez remek. Az első bunkó megnyilvánulásodnál páros lábbal kellett volna kirúgjon.

Remélem gyorsan kigyógyul belőled.

2013. febr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!