Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lenne egy fiú akibe teljesen belezúgtam. De én nagyon félénk vagyok. Már egy közös barátunk meg is kérdezte tőle hogy bejövök-e neki és IGEN-t mondott. Nagyon megörült e hír hallatára önbizalmam is. De mindennap úgy kelek fel hogy személyesen is megkérdezem de nem merek sohase félre hívni meg ilyenek. Szerintetek mit tegyek ??

#fiú #szerelem #pasi #segítsetek stb.
2013. febr. 4. 14:09
 1/6 anonim válasza:
Aki mer, az nyer :) Csak bátran. Jobb egy biztos nem, mint a bizonytalanság :) És ha már a közös barátnak igent mondott, akkor nyert ügyed van :) Csak bátran :)
2013. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 n37|zeg válasza:

Ne attól tarts, hogy mi lesz ha félrehívod...hanem attól, hogy mi lesz ha NEM hívod félre. :)

Le fogsz akkor késni róla és bánni fogod elég sokáig (tapasztalat, csak persze lánnyal).

Meg nem fog elutasítani, úgyhogy fel a fejjel, légy bátor! :)


20/F

2013. febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 n37|zeg válasza:
Mármint nem fog elutasítani, ha bejössz neki. :)
2013. febr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én nem kérdezném meg, hogy bejövök-e neki? inkább megkérdezném, hogy nem-e lenne kedve eljönni velem valahová... Odamész hozzá, hogy: Szia! Én bejövök neked?? erre ő: ööööö ühüm ööö
2013. febr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek remélem a holnap az én napom lesz ez ügyben :) Persze én se úgy gondoltam hogy odamegyek hozzá aztán megkérdezem hanem csak úgy ráutalva. :)
2013. febr. 4. 15:03
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! Megkérdezted, mi volt?
2013. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!