Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mire jó a nyakkiszívás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó a nyakkiszívás?

Figyelt kérdés
Mi a jó benne? Miért csinálják sokan azt hogy lilára szívják? persze tudom a nyakrapuszi nagyon jó érzés, énis szoktam puszilgatni a barátom nyakát, de mért jó az ha lilára kiszívja?

2013. febr. 5. 21:29
1 2
 1/12 Pretty Ballerina ***** válasza:
77%
Addig szívják, míg olyan lila nem lesz, mint a szilva. Utána leszedik, és lekvárt csinálnak belőle, aztán szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2013. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
1# Nem! Mert Szilva pálinkát csinálnak belőle.
2013. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Pretty Ballerina ***** válasza:
79%
Ahol én élek, ott nem. De bizonyára tájegységenként változik.
2013. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
én nem szeretem a szilvás buktát. amúgy engem is érdekelne a válasz, de ehelyett inkább a szilvás buktáról helyeznek el itt információkat a felhasználók, mint én is.
2013. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem jól esik ha erősebben csinálja kicsit vagy csak szívogatja és egy idő után belilul ez egy fajta hátrány vagy szimplán mutogatni szokták hogy van valakijük(persze megemlíted akkor rögtön tagad)
2013. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Én csinálom,annak aki engedi,vagy erősebb vagyok nála(pasiként ez nem nehéz,de nem erőszak,csak kicsit)

és úgyis élvezik egy kicsit a csajok.De én is élvezem.

2013. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Mer vámpírok!:D

Nem tudom mér, de én nagyon élvezem, van h ki is ráz a hideg, annyira jó, főleg, ahogy csinálja Kedvesem. Viszont is nagyon szeretem csinálni, olyan jó érzés, látni h végig fút rajta a hideg. awww

Igen jó erogén zóna.

2013. febr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom mire jó! Egy baromság!
2013. febr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ha én is túl mélyre nyúlok a kaptárba a mézért bizony csípnek a méhecskék...
2013. febr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem az a lenyeg hogy piros lesz vagy lila, hanem az hogy amikor neked csinaljak, naagyon jo erzes! :)
2013. febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!