Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, akik nagyon rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik nagyon rosszul érzik magukat a jelenlegi párkapcsolatukban, miért nem léptek ki? Mire jó szenvedni?

Figyelt kérdés

Miért nincs erő bennetek, hogy elhagyjátok a sok szär alakot?


Kort írjatok.


2013. febr. 2. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem mindenki tud segitség nélkül lépni.
2013. febr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Mert a lányok, ha szerelembe esnek nehezen evickélnek ki belőle. Nagyon tudnak szeretni, jobban mint a férfiak, azért nehezen lépnek ki egy kapcsolatból.
2013. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
mer nem akarják fájdalmat okozni a másik félnek és úgy gondolják hogyha szakítanak akkor nem maradhatnak már barátok se..:/ 16
2013. febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1. megértelek 2. Nem feltétlen szeretnek mélyebben a lányok 3. Miért kéne barátoknak maradni?
2013. febr. 2. 15:56
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

nem jó szenvedni, csak van, mikor együtt kevésbé rossz, mint külön. persze egy idő után mindenképp betelik a pohár, vagy jön valaki más, aki ráébreszt arra, mennyivel jobb lehetne/mennyivel jobbnak kéne lennie. és akkor már nyugodtan lépek ki.

19/L

2013. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdező. A lányok érzelmesebbek, a férfiak könnyebben túlteszik magukat egy kapcsolaton. Nem általánosságban mondom, de túlnyomó többségüknél ez van.
2013. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokan csak félnek a "köztes" időszaktól, amíg nem találnak valakit. Sok lány kapcsolatfüggő, és nem tud elképzelni egy napot se, hogy nincs melette valaki, aki törődjön vele.
2013. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én azért vártam mert abban hittem, hogy majd segítségemmel megváltozik. De nem tett semmit. Nem értem annyit.

Közben rájöttem, hogy én sem szeretem sőt idegesít az egész lénye. Úgyhogy szakítottam. Most már hiába kapálózik utánam eljátszotta az esélyét.

2013. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert hiába szenvedünk megéri mert a rossz után úgyis a jó jön...össze veszünk-kibékülünk.... minden kapcsolatban vannak veszekedések :) és mert megéri könnyeket hullajtani a szép boldog pillanatokért , mert ez elnyomja az iránta érzett dühöt keserűséget...,.........:) én ezt teszem:) egyáltalán nem könnyű de ha szeretjük egymást már 4 éve akkor megéri :))))

17/l

2013. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Utolsó, 17 éves lány, értelek, de arról beszélek, amikor már inkább csak szenvedés az egész...nem vagy Te társfüggő?
2013. febr. 2. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!