Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » En nem vagyok normalis vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En nem vagyok normalis vagy jol tettem amit csinaltam?

Figyelt kérdés
A osztalyom most 10.-es es nemreg jott egy fiu az osztalyomba akire azonnal felfigyeltem es ugy vettem eszre hogy o is felfigyelt ram!Multkor barataimmal es vele elmentunk mozi.Ott a film utan kettesben maradtunk es megkerdezte hogy akarok e vele jarni.A szivem azt mondta hogy igen de nemet mondatott az agyam.Eleg furan nezett ki a helyzet de a szuleim kimentettek.Hogy kuncsorogjak vissza?Vagy inkabb hallgassak az agyamra mert az okosabb mint a szivem?

2013. febr. 8. 20:39
 1/10 anonim válasza:
Mi volt az oka, hogy az agyad nemet mondott?
2013. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1.:Nem tudom ez a baj.Nem rossz tanulo kedves.Nem tudom.

2.:Bocsi a helyesirasert csak telefonrol vagyok es nem konnyu igy irni.

2013. febr. 8. 20:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még nem vagy felkészülve egy kapcsolatra, vagy már sokat csalódtál és nem szeretnél többet..

Viszont, ha szeretnéd ezt a kapcsolatot akkor neked kéne most már nyitni, mivel ő szerintem már így nem fog.

Sok sikert!

2013. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez lenne az elso kapcsolatom es orulnek ha vele lenne.Szeretem es tetszik is.Megbeszelem vele hogy sajnalom es, es hatha engedi a kapcsolatot.
2013. febr. 8. 22:02
 5/10 A kérdező kommentje:
lehet hogy elremitettem egy kapcsolattol velem.Vagy probalkozzak?
2013. febr. 10. 10:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp próbáld meg, veszíteni valód nincs
2013. febr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem küldj neki kapcsolatfelkérést a fészbukon.
2013. febr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kosz.ezek most ertelmes valaszok voltak. A legutobbi valaszom utan ironak koszonom megprobalol vele beszelni.
2013. febr. 10. 10:56
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem is próbálj most te kezdeményezni
2013. febr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
majd írd meg privibe mi volt!!! ;)) sikerülni fog! lehet nem ez a legjobb szöveg de nemjó ha izgulsz!!
2013. ápr. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!