Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális hogy tegnap volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy tegnap volt az első csókom de annyira izgultam alatta hogy elfelejtettem pontosan mit is csináltam?

Figyelt kérdés
17 évesen elég gáz hogy még nem csókolóztam ezért amikor tegnap találkoztam a sráccal aki tetszik ötödszörre, nagyon izgultam mert gondoltam hogy már itt lesz az ideje. Lehet hogy TÚLSÁGOSAN is izgultam mert maga a csók jól ment bár kicsit erőltetettnek éreztem, és most ahogy ma meséltem barátnőmnek el se tudtam magyarázni hogy pontosan mit is csináltam meg ilyenek! Szerintetek menni fog legközelebb is? Tényleg nem tudom mi volt. Olyan érzésem van most mintha még mindig nem lennék túl az elsőn...
2012. jún. 20. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem is kell beszámolni mindenről a barátnőidnek.
2012. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de nem arról van szó, hogy neki nem tudtam elmagyarázni. hanem ha megpróbálok visszagondolni rá, magam sem emlékszem hogy történt az egész, mit csináltam a nyelvemmel...és félek hogy a legközelebbinél elrontom a nagy izgulásban.
2012. jún. 20. 12:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd egyre jobb és egyre természetesebb lesz, nyugi. :)
2012. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Semmi nincs abban, hogy nem emlékszel mikor volt 30 fokkal jobbra a nyelved és mikor 40-nel balra. A lényeg, hogy az érzésre emlékezz, ami csók közben elragadt, ne technikára.

A következőnél nyugodtabb leszel, majd egyre nyugodtabb és az x. alkalommal már az élvezetre koncentrálsz kizárólag.

2012. jún. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.=)
2012. jún. 20. 12:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Hello!


Pontosan az volt a baj, hogy erőltetted. Ha valaminek nincs itt az ideje, azt nem kell erőltetni, mert csak balul sülnek el a dolgok...Én 18 évesen csókolóztam például először, de így utólag megbántam, mert olyan lánnyal történt, aki nem is illett hozzám. Nem kell a dolgokat siettetni. ^^ A kérdésedre válaszolva pedig a csókolózásban tapasztalataim szerint vannak olyanok, akiknek alapból jól megy a smárolás. Például, amikor az exbarátnőm szakítás után bevallotta nekem, hogy velem csókolózott először meglepődtem, mert olyan jól csinálta, hogy profi volt benne...Akadt azonban olyan lány is, aki eleinte ügyetlen volt, de aztán a gyakorlástól belejött, és aztán már jól csinálta. Tehát ne ess kétségbe, lesz ez még jobb is ;-)

2012. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden a gyakorláson múlik, úgy, ahogyan a biciklizés. Ha egyszer ráérzel az ízére, nem fogod elfelejteni, hogyan kell.
2012. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, az első csókomról és se tudnék beszámolni, ez rendben van így. Tapasztalatlan vagy, de menni fog majd. :)
2012. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen. :)
2012. jún. 20. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!